Strona głównaAstrologiaHoroskop na tydzień od 12 do 18 grudnia 2022 roku

Horoskop na tydzień od 12 do 18 grudnia 2022 roku

Rozpoczyna się nowy tydzień grudnia. Nowy Rok coraz bliżej, więc napięcie może rosnąć. Jak radzić sobie z trudnościami tego okresu, astrologowie odpowiadają przedstawicielom każdego ze Znaków Zodiaku.

To będzie stosunkowo pomyślny tydzień pod względem wydarzeń astrologicznych, ale pojawią się kłopoty z powodu przejścia Merkurego i Wenus do znaku Koziorożca.

Ich wpływ ustanie, więc życie stanie się trochę łatwiejsze. Co więcej, w tym tygodniu przypada maksimum przepływu Geminidów, co częściowo kompensuje ujemne wartości generowane przez Merkurego.

Również ten gwiezdny upadek pomoże nam zmienić nasze karmiczne scenariusze.

Baran

Ważne jest, aby Baran pamiętał o higienie informacyjnej w takich okresach jak ten. Jeśli nie filtrujesz napływających informacji i nie wierzysz wszystkim na słowo, życie może szybko zmienić się w totalny koszmar.

Przy nadmiarze złych wiadomości i złych informacji niepokój może znacznie wzrosnąć, co pogorszy stan psychiczny i negatywnie wpłynie na energię, odporność i siłę woli.

Baran musi stać się najlepszą wersją siebie, działając wyłącznie zgodnie ze swoim sumieniem i odrzucając wszystko, co może w jakiś sposób zaszkodzić jego zdrowiu – niezdrowe jedzenie, palenie, przepracowanie.

Byk

Od 12 do 18 siła będzie leżała w umiejętności dochowania tajemnicy i w umiejętności mówienia osobom postronnym tylko tego, czego nie mogą użyć przeciwko samym Bykom.

W połowie grudnia przyda się zrobienie tego, co Byk odkładał od bardzo dawna. Czas uporać się z długami i złamanymi obietnicami.

Będzie to miało bardzo korzystny wpływ na karmę i szczęście, co jest niezwykle ważne przed Nowym Rokiem.

Bliźnięta

Z powodu słabego Merkurego Bliźniakom będzie trudniej osiągnąć swoje cele. Maksymalne spadanie gwiazd Geminidów pomoże im spełnić wszystkie ich ukochane pragnienia, których promień, nawiasem mówiąc, znajduje się w obszarze konstelacji Bliźniąt.

Oznacza to, że ludzie spod tego znaku prawdopodobnie będą najszczęśliwsi na planecie od wtorku do piątku. Ponadto magia igieł pomoże Bliźniakom pokonać negatywność i spełnić ich pragnienia.

Aby szczęście nie zniknęło, będziesz musiał być milszy i nauczyć się zapominać o obelgach. Zemsta to los krótkowzrocznych ludzi, więc lepiej skupić się na dobru.

Rak

Raki powinny często szukać pomocy u otaczających ich ludzi i nie bać się robić tego, w czym leży ich dusza.

Możliwe, że w okresie od 12 do 18 Raki będą mogły spotkać na swojej drodze bardzo ważne osoby, które odegrają daleką od ostatniej roli w kształtowaniu szczęścia, ale stanie się to w odległej przyszłości.

Jednym słowem, ten tydzień jest bogaty w fatalne spotkania, więc powinieneś być trochę bardziej uważny na to, co się dzieje.

Lew

Lwy w ciągu tych siedmiu dni będą musiały ponownie przemyśleć wiele aspektów swojego życia. Ci ludzie uderzą w filozofię i zaczną przypominać sobie przeszłość, ale niezwykle ważne jest, aby nie iść na oślep.

Gwiazdy i planety pomogą Lwom rozwiązać ich karmiczne zadania , a także sprawią, że Lwy będą nieco bardziej zwinne. Ci ludzie będą w stanie nadążyć za wszystkim i pokazać najlepsze wyniki we wszystkim.

Niestety energii zawsze będzie brakować, więc lepiej nie przepracowywać się i więcej odpoczywać. Pomoże to nie stracić ducha i nie złamać się psychicznie podczas spotkań z problemami.

Panna

Panny w tygodniu od 12 do 18 grudnia mogą zacząć mieć złe sny znacznie częściej. Wpływ na to będzie miał Merkury i Wenus.

Czas zrobić coś sensownego dla siebie i swoich bliskich. Na przykład możesz przeznaczyć część czasu i pieniędzy na poprawę zdrowia lub na badania, wykonywanie testów.

Część pieniędzy możesz przeznaczyć na prezenty dla bliskich. Koniec tygodnia może być czasem zamieszania i zmartwień. Możliwe niespójności i nagłe zmiany planów.

Waga

Wagi, które szukają szczęścia, powinny zwrócić uwagę na  trzy ważne sekrety, które mogą do niego doprowadzić. Jeśli nagle coś nie wyjdzie, lepiej nie złościć losu.

W tym okresie Wszechświat może być mściwy, więc musisz jej podziękować za wszystko, co się dzieje. Nie żałuj przeszłości i nie karć się za błędy. To, co było, już dawno minęło.

Teraz jest czas, aby spojrzeć w przyszłość. Gwiazdy i planety pomogą Wadze oddzielić to, co ważne, od tego, co błahe, dzięki czemu ludzie tego Znaku będą mogli prawidłowo ustalać priorytety.

Skorpion

Skorpiony muszą zharmonizować przestrzeń wokół siebie, jak najszybciej i pilnie. Jeśli nie zostanie to zrobione, ujemna energia takich nocnych luminarzy, jak Merkury i Wenus, stanie się bardzo niebezpieczna.

Przydatne jest również zrobienie generalnego sprzątania w ciągu tych siedmiu dni. Jeśli nikt z domowników nie chce tego zrobić, zdecydowanie nie trzeba na niego naciskać i zmuszać do czegoś.

To dobry czas na romantyczny wypad z drugą połówką.

Strzelec

Nadchodzi bardzo sprzyjający czas na praktyki energetyczne, modlitwy i umiarkowaną introspekcję.

Strzelec w okresie od 12 do 18 będzie mógł znaleźć odpowiedzi na swoje pytania. Być może fortuna zwróci się ku nim, ale ważne jest, aby pamiętać, że teraz szczęście nie uśmiecha się dwa razy.

Jeśli istnieje szansa na odniesienie większego sukcesu w jakiejś dziedzinie, będziesz musiał z niej skorzystać, aby uniknąć żalu w przyszłości.

Możliwe, że Strzelce mogą nagle stracić zainteresowanie tym, co bardzo kochają – hobby, pracą, rozrywką. Na szczęście jest to tymczasowe.

Koziorożec

Koziorożce mają całkiem niezły czas na odprawianie rytuałów przynoszących szczęście. W tym kierunku ważne jest, aby działać kompleksowo i całkowicie, dlatego oprócz rytuałów lepiej jest kontynuować działanie.

Mówiąc publicznie o swoich planach, możesz obrócić energię wszechświata przeciwko sobie.

Nikt nie powinien wiedzieć, czego chcą Koziorożce i jakie są ich plany na następne siedem do dziesięciu dni. Zbliżają się święta, więc trzeba zrobić wszystko dobrze i szybko.

Wodnik

Wodniki muszą czerpać moc energii Powietrza, aby pomóc im przezwyciężyć całe zło i skupić się na pozytywach.

Możliwe, że przedstawicieli tego Znaku ogarną wewnętrzne niepokoje, ale gwiezdny upadek Geminidów przyczyni się do szybkiego oczyszczenia świadomości Wodnika od wszystkiego najgorszego.

Astrologowie donoszą, że w okresie od 12 do 18 ludzie tego znaku muszą jak najwięcej komunikować się z ludźmi życzliwymi i pozytywnymi, otwartymi i zdolnymi do opieki.

Ryba

Ryby, aby zachować dobry nastrój i szczęście, powinny jak najrzadziej komunikować się z przedstawicielami aroganckich i dumnych Znaków Zodiaku.

Musisz właściwie wybrać swoje środowisko, ponieważ co najmniej połowa twojego sukcesu będzie od niego zależała. Ponadto astrologowie radzą znaleźć równowagę między pracą, a wypoczynkiem.

Jest to bardzo ważne, ponieważ przepracowanie negatywnie wpłynie na produktywność.

Warto też pamiętać, że woda nie przepływa pod leżącym kamieniem – jeśli nic nie zrobisz i poczekasz na pogodę nad morzem, życie szybko zamieni się w czarną smugę, a motywacji nie pozostanie żaden cień.


TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły