HomeInformacje17-LETNIA DZIEWCZYNA straciła połowę...

17-LETNIA DZIEWCZYNA straciła połowę swojej wagi w ciągu zaledwie jednego roku!

Ta 17-letnia dziewczyna z Portland schudła około 100 kg w ciągu 15 miesięcy. Nazywa się Kaitlyn Smith i miała nadwagę, ponieważ ważyła ponad 200 kg. Z tego powodu cierpiała na depresję. 

W szkole średniej była nieustannie prześladowana, ponieważ jej koleżanki z klasy śmiały się z niej każdego dnia. Ludzie z ulicy również patrzyli na nią i mówili o jej wyglądzie.

Chciała nawet poddać się operacji pomostowania żołądka. Ale kiedy poszła skonsultować się z lekarzem był dość niegrzeczny i powiedział jej, że nigdy nie odniesie sukcesu w odchudzaniu. Ale była wytrwała i postanowiła spróbować samodzielnie.

Zaczęła więc od zmiany nawyków żywieniowych i całego stylu życia. Zatrudniła nawet osobistego trenera i zaczęła od surowego reżimu, potu, ciężkiej pracy, łez i determinacji.

Była swoim największym wrogiem, ponieważ obawiała się, że nigdy się nie uda i że utrata wagi jest zbyt trudna, a nawet niemożliwa. Ale w końcu uświadomiła sobie, że musi to zrobić i że musi pozbyć się wszystkich negatywnych myśli, jeśli chce być zwycięzcą w swojej walce.

Śledziła program odchudzania oparty na zdrowej i pożywnej żywności. Ćwiczyła także 6 dni w tygodniu. Każdy dzień był wyzwaniem, ale udało jej się pokonać każdą przeszkodę. Po 15 miesiącach Kaitlyn spojrzała w lustro i miała wszelkie powody do dumy z siebie i swojego nowego ciała. Ale to nie był koniec jej walki z otyłością.

Sprawdź to ➡ ➡  Po przeczytaniu tego nigdy więcej nie wyrzucisz zużytych torebek po herbacie

Po utracie połowy masy ciała miała nadmiar luźnej skóry, która była podatna na infekcje. Cierpiała również na bóle stawów i zaburzenia psychiczne. Potrzebowała więc operacji kosmetycznej, aby pozbyć się nadmiaru skóry. Ale niestety nie mogła sobie na to pozwolić.

Po tym, jak dr Michael Salzhauer, chirurg plastyczny usłyszał o jej niesamowitej historii i determinacji postanowił zrobić operację za darmo. Kaitlyn wykonała trzy zabiegi kosmetyczne, aż cały jej nadmiar skóry został usunięty.

Dziś w końcu czuje się i wygląda jak zupełnie inna kobieta. Cieszy się życiem i jest naprawdę szczęśliwa. Nie jest przygnębiona, niespokojna i nieszczęśliwa. Często wychodzi, ale co ważniejsze sama siebie ceni i kocha.


ZOBACZ TAKŻE