Strona głównaInformacje17-LETNIA DZIEWCZYNA straciła połowę swojej wagi w ciągu zaledwie jednego roku!

17-LETNIA DZIEWCZYNA straciła połowę swojej wagi w ciągu zaledwie jednego roku!

Ta 17-letnia dziewczyna z Portland schudła około 100 kg w ciągu 15 miesięcy. Nazywa się Kaitlyn Smith i miała nadwagę, ponieważ ważyła ponad 200 kg. Z tego powodu cierpiała na depresję. 

W szkole średniej była nieustannie prześladowana, ponieważ jej koleżanki z klasy śmiały się z niej każdego dnia. Ludzie z ulicy również patrzyli na nią i mówili o jej wyglądzie.

Chciała nawet poddać się operacji pomostowania żołądka. Ale kiedy poszła skonsultować się z lekarzem był dość niegrzeczny i powiedział jej, że nigdy nie odniesie sukcesu w odchudzaniu. Ale była wytrwała i postanowiła spróbować samodzielnie.

Zaczęła więc od zmiany nawyków żywieniowych i całego stylu życia. Zatrudniła nawet osobistego trenera i zaczęła od surowego reżimu, potu, ciężkiej pracy, łez i determinacji.

Była swoim największym wrogiem, ponieważ obawiała się, że nigdy się nie uda i że utrata wagi jest zbyt trudna, a nawet niemożliwa. Ale w końcu uświadomiła sobie, że musi to zrobić i że musi pozbyć się wszystkich negatywnych myśli, jeśli chce być zwycięzcą w swojej walce.

Śledziła program odchudzania oparty na zdrowej i pożywnej żywności. Ćwiczyła także 6 dni w tygodniu. Każdy dzień był wyzwaniem, ale udało jej się pokonać każdą przeszkodę. Po 15 miesiącach Kaitlyn spojrzała w lustro i miała wszelkie powody do dumy z siebie i swojego nowego ciała. Ale to nie był koniec jej walki z otyłością.

Po utracie połowy masy ciała miała nadmiar luźnej skóry, która była podatna na infekcje. Cierpiała również na bóle stawów i zaburzenia psychiczne. Potrzebowała więc operacji kosmetycznej, aby pozbyć się nadmiaru skóry. Ale niestety nie mogła sobie na to pozwolić.

Po tym, jak dr Michael Salzhauer, chirurg plastyczny usłyszał o jej niesamowitej historii i determinacji postanowił zrobić operację za darmo. Kaitlyn wykonała trzy zabiegi kosmetyczne, aż cały jej nadmiar skóry został usunięty.

Sygnały, które nasze ciało wysyła, aby powiedzieć, że nie jesteśmy zdrowi

Ciało ludzkie jest bardzo złożonym układem, a każda zmiana może być spowodowana pewnymi poważnymi schorzeniami, które należy właściwie leczyć. Co jeszcze ważniejsze ciało jest...

Dziś w końcu czuje się i wygląda jak zupełnie inna kobieta. Cieszy się życiem i jest naprawdę szczęśliwa. Nie jest przygnębiona, niespokojna i nieszczęśliwa. Często wychodzi, ale co ważniejsze sama siebie ceni i kocha.


TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły