Meghan Markle w centrum skandalu: Czy ma dorosłą córkę?

Skandal z tajemniczą córką

Meghan Markle, była księżna Sussex, znów znalazła się w centrum kontrowersji. Tym razem brytyjskie media donoszą o sensacyjnych rewelacjach dotyczących jej rzekomej dorosłej córki. 21-letnia kobieta o imieniu Sarah twierdzi, że jest potomstwem Meghan z poprzedniego związku. Jeśli te doniesienia okażą się prawdziwe, będzie to jeden z największych skandali w historii brytyjskiej monarchii.

Od dawna w królewskich kuluarach krążyły różne plotki i teorie spiskowe dotyczące Meghan Markle. Jednak najnowsze rewelacje mogą przebić wszystkie poprzednie. Według doniesień, 42-letnia Meghan Markle miała przez lata ukrywać istnienie swojej córki, nawet przed swoim mężem, księciem Harrym.

Sarah oskarża Meghan o zaniedbanie

Sarah, 21-letnia kobieta podająca się za córkę Meghan, złożyła szokujące zeznania. Twierdzi, że była księżna zaniedbywała ją i emocjonalnie znęcała się nad nią. Dodatkowo, Sarah domaga się ugody finansowej, którą Meghan miała z nią zawrzeć przed swoim ślubem z Harrym.

Brytyjskie media są pełne spekulacji, a sprawa jest obecnie weryfikowana przez wymiar sprawiedliwości. „Dzień dobry TVN” donosi, że wieści o „tajemniczej córce” Meghan Markle zelektryzowały Brytyjczyków, a byli członkowie rodziny królewskiej milczą w obliczu skandalu.

Cisza ze strony Sussexów

Meghan Markle i książę Harry jak dotąd nie skomentowali publicznie tych oskarżeń. Para wielokrotnie stawała w obliczu teorii spiskowych dotyczących ich życia prywatnego, ale ta najnowsza może być najgroźniejsza. Jeśli Sarah rzeczywiście okaże się córką Meghan, brytyjska rodzina królewska może stanąć przed największym skandalem w historii pałacu Buckingham.

Media zaczęły analizować romantyczne związki Meghan z czasów przed dołączeniem do rodziny królewskiej. Przypomnijmy, że związek Meghan i Harry’ego od zawsze budził wiele emocji. Para opuściła Wielką Brytanię na początku 2020 roku, głównie z powodu nacisków mediów, i od tamtej pory mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie próbują prowadzić spokojne, prywatne życie.

Meghan Markle i jej przeszłość

Serwis Hello przypomina, że zanim Meghan Markle związała się z księciem Harrym, miała kilka znaczących relacji. Była związana m.in. ze Steve’em Lepore’em, koszykarzem, Shaunem Zakenem, aktorem, którego poznała na studiach, Brettem Rylandem, aktorem, z którym była związana przez pięć miesięcy, oraz Trevorem Engelsonem, którego poślubiła w 2011 roku. Małżeństwo rozpadło się po trzech latach z powodu „różnic nie do pogodzenia”. Przed związkiem z księciem Harrym Meghan przez dwa lata spotykała się z kucharzem Corym Vitiello.

Obecnie, w świetle najnowszych oskarżeń, przeszłość Meghan jest poddawana jeszcze bardziej szczegółowej analizie. Brytyjczycy czekają na rozwój wydarzeń, a media na całym świecie śledzą każdy krok byłej księżnej. Jeśli Sarah mówi prawdę, może to zmienić nie tylko życie Meghan, ale i całą historię współczesnej brytyjskiej monarchii.