Nasiona jabłek i rak: co wielkie koncerny ukrywają przed tobą od lat

Czy mogę o coś zapytać – czy kiedykolwiek próbowałeś jeść nasiona jabłek? Nasiona moreli, gorzkie migdały czy pestki wiśni? Jeśli NIE, to prawdopodobnie martwisz się zawartością cyjanku, prawda?

Panie i panowie! Naprawdę uważamy, że przeprowadzone badanie na dobre zmieni Wasze zdanie. Tak, cyjanek jest zabójczy, ale nie w sposób, w jaki jest stosowany w leczeniu raka.

Jest to bardzo WAŻNE, abyś zrozumiał(a) – nasiona jabłka / moreli lub gorzkie migdały cię nie zabiją. Szybkie pytanie – czy nazwa „amigdalina” coś Ci mówi?

Amigdalina ma dwie cząsteczki glukozy i jedną cząsteczkę cyjanku i benzaldehydu. Może to zabrzmieć dziwnie, ale powinieneś wiedzieć, że cyjanek i benzaldehyd tylko atakują komórki rakowe. Jest to część ich aktywności metabolicznej.

W przeciwnym razie związki pozostają w całości i przechodzą przez przewód pokarmowy. Komórki rakowe żywią się cukrem, więc koncentrują się na amigdalinie ze względu na zawartej w niej glukozie. Już wiesz, co będzie dalej.

Gdy komórki rakowe spróbują metabolizować amigdalinę, spożywają cyjanek i benzaldehyd. Cząsteczki cukru są przynętą. Beta-glukozydaza, enzym w komórkach rakowych, odblokowuje związek amigdaliny i uwalnia śmiertelne cząsteczki.

Normalne komórki nie mogą metabolizować amigdaliny. To dlatego, że zawierają rodan, enzym, który wiąże się z wolnymi cząsteczkami cyjanku i tworzy cyjaniany. Są one wydalane z moczem.

Dlaczego wszyscy tak bardzo boją się zastosowania amigdaliny w leczeniu raka?

Oto, co musisz wiedzieć – letril, czyli B17 to skoncentrowany ekstrakt z pestek moreli, który zabija raka. Właśnie to wszyscy starają się ukryć. Dr Ernst Krebb opracował letril w 1952 r.

Upłynnił i oczyścił amigdalinę z nasion moreli, a głównym celem było wstrzyknięcie jej pacjentom chorym na raka. Dr John Richardson potwierdził skuteczność letrilu i wyleczył kilku pacjentów z rakiem za pomocą letrilu. Letril został zakazany w 1971 roku.

I ostatnia rzecz – panie i panowie nie zrozumcie nas źle! Kilka pestek moreli nie wyleczy raka. Całe leczenie trwa kilka miesięcy, a chorzy na raka powinni jeść kilkadziesiąt tych nasion.

POPULARNE ARTYKUŁY

POPULARNE ARTYKUŁY


loading...
loading...

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Zapalenie ucha środkowego – przyczyny, objawy i leczenie

Zapalenie ucha środkowego zwane również infekcją ucha środkowego występuje, gdy wirus lub bakteria powodują stan zapalny obszaru za błoną bębenkową.Czym jest zapalenie ucha środkowego? Choroba występuje...

Pij to przed snem, a szybciej stracisz zbędne kilogramy

Każda osoba powinna być świadoma jak ważne jest oczyszczanie organizmu. Detoksykacja pomaga wyeliminować toksyny z organizmu, które zapobiegają prawidłowej absorpcji składników odżywczych. Związki rakotwórcze są również eliminowane...

7 rzeczy, których możesz nie wiedzieć o depilacji, a powinnaś.

Najnowsze osiągnięcia sprawiają, że depilacja nie musi być bolesna i prowadzić do podrażnienia skóry.W dzisiejszych czasach usuwanie niechcianych włosów stało się tak samo częścią naszej...

Wylecz hemoroidy w domu wykorzystując do tego celu tylko jeden składnik!

Czy domyślaliście się, że leczenie hemoroidów można przeprowadzić w domu, a co najważniejsze będzie potrzebny tylko jeden składnik.Korzyści zdrowotne wynikające z octu jabłkowego są niezaprzeczalne....

Żywokost lekarski – rozwiązanie na zapalenie i ból stawów

Dla osób zaznajomionych z medycyną naturalną i przewlekłym bólem, żywokost jest prawdopodobnie na liście środków zaradczych. Zioło to jest stosowane od stuleci w leczeniu różnych...

10 korzyści zdrowotnych korzyści z olejku lawendowego

Lawenda jest najbardziej uniwersalnym ziołem używanym do niekończących się celów kosmetycznych i terapeutycznych. Olej ma wspaniały aromat, który jest relaksujący i odświeżający dla ciała i...