Strona główna Informacje Rewolucyjny lakier do paznokci wykryje narkotyki w twoim napoju!

Rewolucyjny lakier do paznokci wykryje narkotyki w twoim napoju!

Wybierając lakier do paznokci kobiety zwykle patrzą na jego kolor i czas potrzebny do wyschnięcia. Jednak lakier do paznokci nie tylko sprawi, że twoje paznokcie będą wyglądać pięknie, ale także może faktycznie uchronić cię przed staniem się ofiarą złych zamiarów.

W dzisiejszych czasach gwałt na randkach stał się tak powszechny, że ludzie o złych zamiarach wrzucają narkotyki do napojów dla kobiet. Jak więc kobiety mogą czuć się bezpiecznie, jeśli każdy napój stanowi potencjalne zagrożenie?

Rewolucyjny wynalazek

To jest główny powód, dla którego czterech młodych wynalazców wpadło na pomysł, aby zapobiec takiemu zagrożeniu, zanim to nastąpi. Zaprojektowali rodzaj lakieru do paznokci, który może ostrzegać kobiety, jeśli w ich napojach jest jakiś narkotyk.

W rzeczywistości ten lakier do paznokci o nazwie Undercover Colours zmienia kolor po wystawieniu na działanie narkotyków. Na przykład jego składniki mogą wykryć obecność Xanax, popularnego narkotyku na gwałt.

Tak więc kobiety muszą tylko zanurzyć jeden palec w drinku, aby wywołać jakąkolwiek reakcję lakieru do paznokci. Jeśli jest jakiś szkodliwy narkotyk, lakier do paznokci natychmiast zmieni kolor.

Najlepsze w tym rewolucyjnym produkcie jest to, że kobiety nie zwracają zbyt dużej uwagi na siebie podczas wykonywania tego czynu.

Niestety ten lakier do paznokci nie jest jeszcze masowo produkowany, ale na pewno będzie dostępny w najbliższej przyszłości. Jest to jednak fantastyczny produkt, który uratuje życie wielu kobietom na całym świecie.

Tak więc ten rewolucyjny wynalazek nie tylko wywarł wrażenie na większości ludzi, ale może zmienić cały świat.

POLEĆ TEN ARTYKUŁ ZNAJOMYM

zobacz także


loading...
loading...

Wszystkie informacje zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

70% ludzkiego ciała składa się z wody, więc logiczne jest założenie, że woda pitna jest bardzo ważna dla naszego zdrowia. W rzeczywistości wszystkie funkcje...
Większość z nas wie, na czym polega drganie powieki, w rzeczywistości wszyscy przeżyliśmy to w pewnym momencie naszego życia.  Drganie następuje dość niespodziewanie - możesz...
Możesz myśleć, że czerwone wino jest jedynym alkoholem, który jest dobry dla twojego zdrowia, ale oto wiadomość dla Ciebie - nowe badania wykazały, że...
Czy słyszałeś kiedyś o złotych jagodach? Nie martw się, jeśli nie znasz tego szczególnego rodzaju jagód, ponieważ sama natura obfituje w wiele różnych owoców...
Czy kiedykolwiek słyszałeś o boreliozie? Ale na pewno znasz kleszcze. Jeśli spędzasz czas na świeżym powietrzu, prawdopodobnie spotkałeś je w pewnym momencie swojego życia....