UWAGA na gumki do włosów robione ze zużytych prezerwatyw!

W całym kraju pojawiły się niepokojące wiadomości, że gumki do włosów wykonane ze zużytych prezerwatyw w Chinach są sprzedawane w sklepach w całym kraju.

gumki z prezerwatyw

Obawy dotyczące bezpieczeństwa publicznego zostały podniesione po tym, jak wydano ostrzeżenie, że używane prezerwatywy zostały poddane recyklingowi i wytwarzane są z nich gumki do włosów sprzedawane w całym kraju.

Największym zagrożeniem dla zdrowia tych, którzy korzystają z tych produktów jest to, że mogą łatwo zostać zarażeni AIDS, opryszczką narządów płciowych i innymi chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Co najgorsze te opaski do włosów są łatwo dostępne, ponieważ są sprzedawane w lokalnych sklepikach, a także na straganach w całym kraju.

„ Ilość bakterii i potencjalnych wirusów na opaskach do włosów i gumkach, które są wykonane ze zużytych prezerwatyw jest 4 razy większa niż w publicznej toalecie. Konsumenci mogą potencjalnie zostać zarażeni AIDS, brodawkami, opryszczką i innymi chorobami wenerycznymi jeśli trzymają gumki lub opaski do włosów w ustach podczas układania włosów. Ostrzegamy przed kupowaniem tych produktów przez konsumentów, jeśli zostały one wyprodukowane w Chinach . ”

Shantea Green była zszokowana, kiedy kupiła kilka gumek do włosów w lokalnym sklepie i odkryła, że ​​rzeczywiście kupiła produkt z prezerwatywy z recyklingu.

Oto jej stwierdzenie:

„ Kiedy o tym usłyszałam nie mogłam w to uwierzyć. Wzięłam nożyczki i ostrożnie przecięłam krawędzie. Kiedy zobaczyłam używaną prezerwatywę w środku prawie się zakrztusiłam. Mam nadzieję, że to ostrzeżenie dotrze do jak największej ilości osób, aby mogli oni przestać korzystać z opasek do włosów z Chin . ”

Oznacza to, że następnym razem przy zakupie opasek do włosów powinieneś być bardzo ostrożny. Jeśli masz już jakieś produkty do włosów wyprodukowane w Chinach, natychmiast je wyrzuć. Mogą one stanowić potencjalne zagrożenie dla zdrowia.


loading...
loading...

TOP ARTYKUŁY