Strona głównaKryptoEksperci przewidują, że te 4 monety mogą wzrosnąć 10x, gdy ceny kryptowalut się odbiją

Eksperci przewidują, że te 4 monety mogą wzrosnąć 10x, gdy ceny kryptowalut się odbiją

Z rynkiem kryptowalut przeżywającym spowolnienie, inwestorzy szukają sposobów na przeczekanie obecnej burzy. Podczas gdy ceny monet pozostają bardzo zmienne, wciąż istnieją możliwości zysków.

Kilka monet wzbudziło zainteresowanie ekspertów, a my omówimy niektóre z nich poniżej:

Dash 2 Trade (D2T)

D2T jest tokenem natywnym dla Dash 2 Trade, niezawodnej platformy badawczej, i analitycznej, która pozwala inwestorom na rynku kryptowalut cieszyć się dostępem do wysokiej jakości spostrzeżeń, gdy szukają zysków z kryptowalut.

Dash 2 Trade oferuje kilka interesujących narzędzi dla handlowców kryptowalutowych, w tym między innymi interfejs programu aplikacji handlowej (API) i konstruktor strategii. A ponieważ oczekuje się, że rynek będzie byczy w długim okresie, eksperci wierzą, że inwestorzy będą troop do kryptowalut. Ci początkujący inwestorzy mogą używać Dash 2 Trade do udoskonalania swoich ruchów inwestycyjnych.

D2T będzie używany przez użytkowników Dash 2 Trade do płacenia za funkcje platformy. Mogą oni uzyskać dostęp do pakietów Starter i Premium, które kosztują odpowiednio 400 D2T i 1,000 D2T. Przedsprzedaż aktywów jest również na żywo, a D2T zebrał już ponad 5,5 miliona dolarów.

RobotEra (TARO)

TARO to jedno cyfrowe aktywo, na które powinni mieć oko inwestorzy będący fanami metawersji. Aktywo to jest tokenem natywnym dla RobotEra – opartej na metaverse, budującej świat platformy, która umożliwia graczom dostęp do swojego systemu jako awatary.

Czytaj także:  Prognoza ceny Terra Luna Classic - Czy LUNC może odzyskać i trafić za $1

Każdy gracz jest w stanie kupić ziemię, nabyć nieruchomości i przyczynić się do ogólnego wyglądu wirtualnego świata. RobotEra posiada również komunalne metawersy, gdzie gracze mogą angażować się we wspólne doświadczenia, od sportu i gier po konwersacje. Ponieważ wszystkie przedmioty są Nieuczciwe Tokeny (NFT), gracze cieszą się własnością wszystkiego co kupią.

TARO jest jednym z najnowszych presale na rynku i wciąż znajduje się w pierwszej fazie presale. Niemniej jednak jest to jedno aktywo, które ma znaczny potencjał wzrostu.

IMPT

Dla inwestorów szukających zysków, ponieważ korzystają ze środowiska, IMPT jest idealnym tokenem. Kryptowaluta jest natywną monetą dla platformy IMPT, narzędzia opartego na blockchainie, które pozwala użytkownikom zrównoważyć swój ślad węglowy poprzez zakup kredytów węglowych.

Ze zmianami klimatycznymi będącymi jednym z największych problemów, przed którymi stoi obecnie świat, wiele osób szukało rozwiązania w przestrzeni blockchain. IMPT ma być takim rozwiązaniem, pozwalając osobom prywatnym i firmom na zakup kredytów węglowych i finansowanie projektów zrównoważonego rozwoju na całym świecie.

IMPT ma już ponad 25 000 partnerów stowarzyszonych, z dużymi nazwiskami, w tym Microsoft, Amazon i Netflix. Ponieważ jego sieć nadal rośnie, eksperci uważają, że perspektywy dla jego tokena IMPT są znacznie lepsze.

Czytaj także:  Bitcoin Bull Michael Saylor mówi, że upadek FTX może przynieść korzyści BTC – oto, co powiedział

IMPT jest dostępny w przedsprzedaży i jak dotąd zebrał ponad 13 milionów dolarów w mniej niż miesiąc. Przedsprzedaż wyprzedaje się szybko, więc potencjalni inwestorzy mogą chcieć się pospieszyć z tym jednym.

Calvaria (RIA)

Calvaria: Duels of Eternity to nowe aktywo, które ma być kolejną wielką rzeczą w przestrzeni gier blockchain. Token do gier pozwala graczom na zakup kart handlowych Non-Fungible tokens (NFT), a celem jest budowanie odpowiednich strategii, aby wygrać bitwy z innymi.

Calvaria jest korzystna z wielu powodów; najbardziej godnym uwagi jest to, że gra jest darmowa. Początkujący gracze nie muszą kupować NFT, aby rozpocząć grę; otrzymują również obszerny przewodnik, który pomaga im w zaaklimatyzowaniu się na platformie.

RIA to rodzimy token platformy. Aktywa ułatwiają zakupy NFT poprzez Calvaria’s in-app marketplace i mogą być również staked. Dla graczy chcących uzyskać prawo głosu w sprawie aktualizacji platformy poprzez zdecentralizowaną organizację autonomiczną (DAO) Calvaria, RIA jest również medium, dzięki któremu można to osiągnąć.

Cyfrowe aktywa są już dostępne w przedsprzedaży, w której zebrano ponad 1,6 miliona dolarów. Dzięki temu, że do końca przedsprzedaży pozostało kilka etapów, nowi inwestorzy wciąż mogą osiągnąć ponad 100% zysku na RIA.


TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły