Strona głównaKryptoGamingowa kryptowaluta Calvaria zebrała 1,6 mln dolarów w przedsprzedaży - czas na zakup?

Gamingowa kryptowaluta Calvaria zebrała 1,6 mln dolarów w przedsprzedaży – czas na zakup?

Dzięki zebraniu 1,6 mln dolarów, RIA po raz kolejny przebija się przez swoją przedsprzedaż. Czy teraz jest dobry czas na zakup RIA?

Etap 4 szybko się wyprzedaje

Na początku tego miesiąca deweloperzy Calvaria ogłosili, że przedsprzedaż tokena natywnego osiągnęła trzeci etap. Obecnie aktywo znajduje się w czwartym etapie przedsprzedaży z ogromnym zainteresowaniem inwestorów na całej linii.

Przedsprzedaż RIA odniosła sukces pomimo uruchomienia mniej niż miesiąc temu. Ponad 30% wszystkich tokenów dostępnych w przedsprzedaży zostało już sprzedanych, a oczekuje się, że RIA wyprzeda się całkowicie przed końcem roku. Z 1,6 mln dolarów zebranych do tej pory, istnieje poczucie, że to dopiero początek.

Aktywa są dostępne za 0,025$ w czwartym etapie RIA presale. Od dziesiątego i ostatniego etapu przedsprzedaży, RIA będzie kosztować 0,055$ za jednostkę, co oznacza, że inwestorzy, którzy wejdą teraz, nadal mogą uzyskać ponad 100% zwrotu.

A New Age For Blockchain Gaming

RIA jest rodzimym tokenem dla Calvaria: Duels of Eternity. Gra zawiera niemonetarne żetony (NFT) w strukturze battle royale, gdzie gracze mogą kupić karty handlowe NFT, które reprezentują różne postacie. Celem jest wykorzystanie tych kart handlowych do zbudowania odpowiedniej talii i zastosowania lepszej strategii, aby pokonać innych graczy w walce.

Czytaj także:  Ta giełda kryptowalut właśnie zawiesiła wypłaty - co się dzieje?

Calvaria jest popularna, ponieważ sama gra jest darmowa. W przeciwieństwie do większości innych gier blockchain, gracze nie potrzebują rozległej wiedzy technicznej ani zasobów finansowych, aby grać w grę. Calvaria jest również dostępna na Androida i iOS, dzięki czemu jest grywalna dla każdego, niezależnie od miejsca na świecie.

Dzięki RIA gracze mogą zakupić NFT w uniwersum Calvarii. Token może być stakowany, aby zapewnić dodatkowy zarobek tokenu, a posiadacze mogą również głosować za pośrednictwem zdecentralizowanej organizacji autonomicznej Calvaria (DAO). DAO obsługuje wszystkie głosowania i propozycje dostępne w grze, więc posiadacze RIA mogą stakować token, aby ich głos był słyszalny.

Czas na zakup RIA?

W chwili obecnej RIA posiada ogromną propozycję wartości. Rynek kryptowalut jest obecnie notowany w dół, ponieważ ostatnie wydarzenia doprowadziły do erozji zaufania, a inwestorzy sprzedawali w panice. Oznacza to, że większość głównych monet może niekoniecznie zapewnić zyski, których szukają inwestorzy.

Inwestorzy mogą również być pewni, że deweloperzy Calvarii mają plany dotyczące tokena po przedsprzedaży. Zapewnili już partnerstwo z LBank i Gate.io, aby notować RIA po zakończeniu etapu przedsprzedaży. W rezultacie inwestorzy będą mogli handlować swoimi tokenami, gdy tylko zakończy się etap przedsprzedaży.

Czytaj także:  Założyciel FTX Sam Bankman-Fried oskarżony o oszustwo przez SEC po aresztowaniu na Bahamach

TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły