Strona głównaKryptoPrognoza ceny Dogecoin jako DOGE wzrasta o 25% od dołu - koniec rynku niedźwiedzia?

Prognoza ceny Dogecoin jako DOGE wzrasta o 25% od dołu – koniec rynku niedźwiedzia?

Dogecoin zaliczył silny powrót, wzrastając z niskiego poziomu 0,071$ 9 listopada do 0,093$ 10 listopada, zyskując ponad 25% w ciągu 24 godzin. Pomimo tego, Dogecoin prognoza cenowa pozostaje niedźwiedzi, pod 0,093$, poziomem oporu, który jest przedłużany przez linię trendu spadkowego.

Crypto Whales Jumps In

Pośród tego tygodnia wahań na rynku kryptowalut, inwestorzy kryptowalutowi kupowali i sprzedawali w przybliżeniu 410 milionów dolarów wartości Dogecoin (DOGE).

W nieco ponad godzinę w czwartek, prawie pięć miliardów DOGE zostało podobno przeniesionych w sześciu kolejnych transakcjach, jak odnotowała platforma śledzenia blockchain Whale Alert.

Dziewiąta co do wielkości kryptowaluta według kapitalizacji rynkowej osiągnęła rekordowy poziom 0,1422 USD w dniu 31 października, ale obecnie jest notowana na poziomie 0,0829 USD, co oznacza spadek o około 45%. Kiedy potentat internetowy i zwolennik Dogecoin Elon Musk z powodzeniem przejął Twittera, cena DOGE zaczęła rosnąć.

Zwolennicy DOGE wierzą, że może on wykorzystać DOGE w jakiś sposób z behemotem mediów społecznościowych. Jednak wraz z rozprzestrzenianiem się wiadomości o bankructwie giełdy kryptowalutowej FTX, wartość DOGE i całego rynku kryptowalut pogrążyła się.

DOGE Holders May Reap Reward

Elon Musk, dyrektor generalny Tesli, która niedawno nabyła Twittera i wprowadza znaczące zmiany w swojej polityce wewnętrznej i polityce wobec klientów, wziął na oficjalny uchwyt swojej firmy, aby ogłosić, że bez względu na to, jak trudne może być 2023, jego firmy są na to przygotowane.

Pozytywny wpływ na Dogecoin może wynikać z planowanej przez Twittera integracji kryptowaluty jako opcji płatności i napiwków. Ostatnie poziomy aktywności użytkowników Twittera sugerują, że DOGE i jego posiadacze mogą wkrótce zbierać nagrody ze swojej inwestycji.

Czytaj także:  Bitcoin Bull Michael Saylor mówi, że upadek FTX może przynieść korzyści BTC – oto, co powiedział

Dogecoin Price & Tokenomics

Obecna cena Dogecoin wynosi 0,0828 USD, a 24-godzinny wolumen obrotu wynosi 1,4 mld USD. W ciągu ostatnich 24 godzin Dogecoin spadł o ponad 6%. Na CoinMarketCap zajmuje obecnie #9 miejsce, z żywym kapitałem rynkowym wynoszącym 10,9 miliarda dolarów. Krążąca podaż wynosi 132,670,764,300 monet DOGE.

Dogecoin Price & Tokenomics – Source: Coinmarketcap

Z technicznego punktu widzenia Dogecoin zakończył 38,2% retracement Fibonacciego i jest obecnie notowany powyżej poziomu 0,0828$. Jeśli cena spadnie poniżej tego poziomu, możliwa jest większa sprzedaż, aż do osiągnięcia kolejnego poziomu wsparcia 0,0725$.

Jednocześnie linia trendu spadkowego rozszerza silny opór na poziomie 0,093$, a świeca zamyka się poniżej tego poziomu wskazując na możliwość kontynuacji trendu sprzedażowego.

Dogecoin Price Chart – Źródło: Tradingview

Jeśli DOGE zdoła wybić się ponad poziom 0,093$, może zmierzać do kolejnego poziomu oporu 0,099$ lub 0,1080$.

Pomimo pozytywnych zmian, wiadomość o tym, że Twitter został pozwany, wywiera presję spadkową na DOGE i może on ponieść dalsze straty. W rezultacie sensowne jest włączenie alternatywnych walut do portfela.

Dogecoin Alternative

Dash 2 Trade

Przedsprzedaż Dash 2 Trade zebrała ponad 5,9 miliona dolarów, a zespół projektu potwierdził, że token D2T będzie notowany na giełdzie LBank.

Osiągnięcia te pojawiły się zaledwie niecały miesiąc po rozpoczęciu publicznej sprzedaży tokenów, wskazując na silne zainteresowanie inwestorów swoją platformą inteligencji handlowej.

Czytaj także:  Upadek FTX nie powstrzyma Hongkongu przed staniem się centrum wirtualnych aktywów

Calvaria (RIA)

Calvaria to nowy projekt gier kryptowalutowych z potencjałem do zdominowania rynku play-to-earn. Twórcy Calvarii zidentyfikowali dwie główne bariery dla powszechnego przyjęcia gier Web3.

Podczas gdy inwestorzy widzą potencjał gier Web3, użytkownicy nie. Przedsprzedaż Calvarii zyskuje na popularności, projekt jest już na 4 etapie z 10 i jest bliski uzyskania 1,6 miliona dolarów finansowania.

Ponieważ cena rodzimego tokena RIA wzrasta znacząco na każdym etapie przedsprzedaży, inwestorzy napływają do szybko rozwijającego się projektu GameFi. W etapie 4, tokeny kosztowały 0,025$ za sztukę, ale w etapie 5, cena wzrosła do 0,03$, a tokeny kosztują 0,055$ w etapie 10.

RobotEra (TARO)

TARO to kolejny projekt, który ma potencjał, aby zmienić społeczność graczy i wirtualny świat. Przedsprzedaż tego aktywa rozpoczęła się dopiero niedawno, ale już teraz widać spore zainteresowanie potencjalnych nabywców.

RobotEra to oparte na blockchainie metaverse, w którym użytkownicy mogą tworzyć awatary i eksplorować cyfrowy świat, a natywnym tokenem platformy jest TARO. W RobotEra gracze mogą kupować ziemię, budować na niej i rozbudowywać swoje regiony za pomocą różnych infrastruktur.

Celem jest stworzenie metaverse, w którym każdy czuje się komfortowo z osobistym posiadaniem własności. Ponadto RobotEra posiada wspólne metawersum, gdzie użytkownicy mogą angażować się w różne aktywności, takie jak sport, koncerty i inne konkurencyjne wydarzenia. Pierwszy etap przedsprzedaży TARO jest już na żywo i szybko się wyprzedaje.


TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły