Strona głównaKryptoPrognoza ceny Terra Luna Classic - Czy LUNC może odzyskać i trafić za $1

Prognoza ceny Terra Luna Classic – Czy LUNC może odzyskać i trafić za $1

Wyprzedaż kursu Terra Luna Classic (LUNC) trwa niesłabnąco w następstwie upadku FTX i spółek z nim powiązanych. Całkowita kapitalizacja rynku kryptowalutowego zapadła głębiej poniżej granicy 1 biliona dolarów, gdy inwestorzy zareagowali na krwawy bałagan spowodowany niekończącymi się kłopotami jednej z największych giełd kryptowalutowych na świecie.

Podobnie było w przypadku Terra Luna Classic, gdzie nadrzędne tygodniowe straty skumulowały się do 28%. W ciągu ostatnich 24 godzin LUNC stracił kolejne 6,7% swojej wartości, by w chwili pisania tego tekstu wymieniać ręce po 0,0001820 USD.

Przy wielu niepewnościach pojawiających się w przestrzeni kryptowalutowej, natychmiastowe ożywienie jest bardzo mało prawdopodobne. Jednak eksperci oczekują, że rynek wkrótce osiągnie dno, torując drogę do ogólnej poprawy sytuacji.

FTX przenosi fundusze do zimnych portfeli w obliczu obaw związanych z hakowaniem

Giełda FTX ogłosiła atak hakerski na platformę w sobotę 12 za pośrednictwem Telegramu po zauważeniu tego, co określili jako tajemnicze wypływy – zgarniając do 600 milionów dolarów. Użytkownicy zostali poinstruowani, aby usunąć wszystkie aplikacje FTX i nie wchodzić na stronę internetową giełdy.

600 milionów dolarów, które podobno opuściły FTX, pojawia się po tym, jak firma złożyła wniosek o rozpoczęcie postępowania upadłościowego w ramach rozdziału 11 w piątek.

Tymczasem inny niedawny artykuł na CoinDesk doniósł, że urzędnicy na giełdzie postanowili przenieść fundusze do zimnych portfeli jako środek bezpieczeństwa, aby „złagodzić szkody” kilka godzin po tym, jak fundusze zaczęły tajemniczo wychodzić z kont FTX.

Los FTX leży teraz w rękach śledczych, którzy są zdeterminowani, aby odkryć, co zaszkodziło giełdzie. Liderzy branży, tacy jak CEO Binance Changpeng Zhao i Charles Hoskinson z Cardano, twierdzą, że saga FTX negatywnie wpłynie na przemysł kryptowalutowy – być może ustawiając przestrzeń kilka lat wstecz.

Terra Luna Classic Price: LUNC Eyes Short-term Dip Ahead of Recovery To $1

Cena Terra Luna Classic obroniła wsparcie na poziomie $0.0001640, gdy niedźwiedzie wody trysnęły na rynek. Nastąpiło szybkie odbicie, ale jego impet zgasł, gdy tylko LUNC zetknął się z 50-dniową wykładniczą średnią kroczącą (EMA) (na czerwono) na poziomie 0,0001949 USD. Ze względu na już zniszczone warunki rynkowe, krwawienie tokena trwało niekontrolowanie do poziomu $0.0001820.

Czytaj także:  Lucky Block is Giving Away $1,000,000 Bitcoin - Jak wygrać?
LUNCUSD four-hour chart | Tradingview
LUNCUSD wykres czterogodzinny | Tradingview

26% freefall może nastąpić, jeśli Terra Luna Classic potwierdzi pojawienie się trójkąta symetrycznego. Wzorzec ten jest neutralny do czasu, gdy jego przełamanie potwierdzi wzrost lub spadek.

Cofnięcie jest bardzo prawdopodobne, co obserwujemy z perspektywy wskaźnika Moving Average Convergence Divergence (MACD). Cena Terra Luna Classic nie uniknęła jeszcze pułapek sygnału sprzedaży, który został potwierdzony, gdy 12-dniowa EMA (na niebiesko) przecina się poniżej 26-dniowej EMA (na czerwono).

Inwestorzy prawdopodobnie naciskają na niższą cenę LUNC przed wejściem na rynek, aby skorzystać z oczekiwanego powrotu do poziomu 1,0000 USD po opadnięciu pyłu. Wskaźnik siły względnej (RSI) – poniżej linii środkowej uwiarygodni niedźwiedzią perspektywę w Terra Luna Price, jeśli przesunie się w rejon wyprzedania (poniżej 30.00).

Z drugiej strony, LUNC może obronić wsparcie na linii trendu wzrostowego, zapobiegając 26% załamaniu trójkąta do 0.0001345, popychając następnie do równoważnego wybicia ponad trójkąt.

Pamiętaj, że trójkąty symetryczne mają precyzyjne cele wybicia (26% w przypadku LUNC) – równe odległości pomiędzy najszerszymi punktami formacji – i ekstrapolowane z punktu wybicia. Taki ruch pozytywnie wpłynie na cenę Terra Luna Classic i nada tempo rajdu do poziomu $1.0000.

Terra Luna Classic Alternatives Promising Massive Gains

Wraz z rozwojem ostatnich wydarzeń na FTX, rynek kryptowalut z pewnością będzie nadal tłumił swoje bycze perspektywy. Jednak zainteresowani inwestorzy mogą zacząć przyglądać się innym nadchodzącym projektom z ogromnym potencjałem do rajdów pomimo niesprzyjających warunków rynkowych.

Tamadoge (TAMA) jest jednym z tych unikalnych aktywów cyfrowych, który wzrósł o ponad 1800% (w porównaniu z jego ceną przedsprzedażową) na początku października po wprowadzeniu do obrotu na OKX, jednej z wiodących giełd branży kryptowalutowej.

W tym samym czasie inwestorzy mogą zdywersyfikować swoje portfele kryptowalutowe dzięki projektom takim jak Dash Trade, IMPT i Calvaria. Wszystkie trzy tokeny mają rozpoczętą przedsprzedaż i wyróżniają się silnymi fundamentami, wskazując na większe prawdopodobieństwo rajdów po ich wstępnych notowaniach giełdowych.

Czytaj także:  Ten Meme Coin został właśnie wprowadzony na wiodącą giełdę kryptowalut - oto co musisz wiedzieć

Dash 2 Trade (D2T)

Dash 2 Trader to światowej klasy platforma analityki kryptowalutowej i handlu społecznościowego, która planuje ułatwić inwestorom podejmowanie świadomych decyzji przy użyciu actionable market data. W centrum ekosystemu Dash 2 Trade znajduje się D2T – token ERC-20 zbudowany na blockchainie Ethereum.

Pomyśl o Dash 2 Trade jako o terminalu all-in-one, w którym inwestorzy mają dostęp do dokładnych i aktualnych danych rynkowych, aby przetestować strategie handlowe, które pozwalają im wykorzystać możliwości na rynku.

D2T obecnie sprzedaje się za 0.0513 USDT, ale cena ta wzrośnie do 0,0533 USDT w następnym etapie przedsprzedaży.

Visit Dash 2 Trade Presale Now.

IMPT

Zbudowany na blockchainie Ethereum PoS jest IMPT, rynkiem kredytów węglowych, na którym użytkownicy mogą zarabiać i handlować offsety węglowe oparte na NFT, które można również uzyskać poprzez zakupy u szerokiej gamy ekologicznych sprzedawców detalicznych. Ponieważ kredyty węglowe są teraz tokenizowane jako NFT, możliwe jest ich bardziej przejrzyste śledzenie, co pomaga rozwiązać kilka problemów, które wcześniej nękały rynek węglowy.

Przedsprzedaż IMPT zebrała ponad 12 dolarów.6 milionów w kilka tygodni po uruchomieniu, co czyni ją jedną z najpopularniejszych sprzedaży kryptowalut.

Visit IMPT Presale Now.

Calvaria (RIA)

RIA może być następną główną kryptowalutą do kupienia dla entuzjastów gier blockchain. To cyfrowe aktywo oferuje kilka obiecujących możliwości, które wzbudzają zainteresowanie inwestorów.

Rodzimym tokenem dla Calvaria: Duels of Eternity jest RIA. Gra, której akcja toczy się w metawersum z motywem życia pozagrobowego, ma na celu pomoc handlowcom w zakupie kart handlowych w postaci tokenów niefunkcjonalnych (NFT). Gracze mają za zadanie budować strategie, które pomogą im bezpośrednio wygrywać te bitwy. RIA jest tokenem, który umożliwia zakup NFT poprzez rynek NFT w aplikacji.


TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły