Strona głównaKryptoTen Meme Coin został właśnie wprowadzony na wiodącą giełdę kryptowalut - oto co musisz wiedzieć

Ten Meme Coin został właśnie wprowadzony na wiodącą giełdę kryptowalut – oto co musisz wiedzieć

TAMA, nowy blockchainowy token do gier i memów, właśnie zakończył to, co może być jego największym scentralizowanym notowaniem giełdowym jeszcze. Ten artykuł zawiera przegląd wszystkiego, co warto wiedzieć o tym wydarzeniu.

Notowanie TAMA na Gate.io

Zgodnie z ostatnim tweetem, natywny token dla ekosystemu gier Tamadoge blockchain, TAMA, jest teraz żywy na Gate.io.

TAMA jest teraz zbywalny w stosunku do USDT na Gate.io. Wszyscy użytkownicy giełdy mogą uzyskać dostęp do niej w celu prowadzenia handlu detalicznego oraz wysyłania i odbierania tokenów TAMA między portfelami zewnętrznymi.

TAMA Set For A Possible Surge

Gate.io jest czwartą scentralizowaną giełdą w ciągu miesiąca, która wprowadziła TAMA na listę, po MEXC, LBank i OKX. To pokazuje, że meme coin stopniowo zdobywa trakcję w branży.

TAMA jest również nastawiona na zyski, ponieważ Gate.io jest jedną z największych giełd na świecie. Po dużych debiutach giełdowych ceny nowych monet zwykle rosną, ponieważ zyskują one zwiększoną ekspozycję inwestorów i napływ płynności.

Jako jedna z największych giełd na rynku w tej chwili, Gate.io powinien również pomóc TAMA skorzystać z tej pompy cenowej.

Czytaj także:  Nike uruchamia platformę Web3 oferującą wirtualną odzież i inne produkty oparte na NFT

W czasie prasy cyfrowe aktywo handluje na poziomie 0,02601$, co oznacza wzrost o 1,55% w ciągu ostatnich 24 godzin. Biorąc pod uwagę, że ta wydajność jest rejestrowana na rynku niedźwiedzia, jest to imponujące jak na nową monetę.

More Gains On The Way As Tamadoge Nears Launch

TAMA jest rodzimym tokenem dla Tamadoge – gry blockchain, w której gracze kupują nie-grywalne tokeny (NFT) reprezentujące cyfrowe zwierzęta domowe. Gracze mogą walczyć swoimi NFT pupilami z innymi, zdobywając w zamian tokeny TAMA jako nagrody.

Tamadoge miało zostać uruchomione w tym roku. Choć szanse na to wydają się nikłe, członkowie społeczności byli na bieżąco informowani o pełnej budowie platformy. W zeszłym tygodniu twórcy udostępnili aktualizację, potwierdzając, że przetestowali kilka battlegroundów i aren w ekosystemie gry.

Po uruchomieniu Tamadoge, inwestorzy mogą być pewni, że cena TAMA wzrośnie jeszcze bardziej.

Fani Metaverse pokochają TARO

Wraz z oczekiwanym wkrótce uruchomieniem Tamadoge, metaverse ma stać się jeszcze bardziej zatłoczone. To przedstawia dobrą okazję inwestycyjną dla inwestorów.

Inną kryptowalutą z silnym powiązaniem z metaverse jest TARO, nowa moneta, której przedsprzedaż ma generować masowy buzz.

Czytaj także:  Lucky Block is Giving Away $1,000,000 Bitcoin - Jak wygrać?

TARO zasila RobotEra – iterację metaverse, w której gracze mogą tworzyć cyfrowe awatary i odkrywać nowy wirtualny świat. W RobotEra gracze mogą kupować ziemię, rozwijać ją i angażować się w różne doświadczenia. Jak można się spodziewać, wszystkie przedmioty w grze są NFT.

Uniwersum posiada również wspólne działki metaverse, gdzie gracze mogą dzielić się wspólnymi doświadczeniami.

TARO jest dostępne w przedsprzedaży, sprzedając pojedynczą sztukę za 0,020 USDT.


TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły