Strona głównaopinieTabletki LUTENEA na poprawę wzroku - opinie, cena, skład

Tabletki LUTENEA na poprawę wzroku – opinie, cena, skład

Lutenea sprawi że wszystko to co wcześniej uważałeś za dobre rozwiązanie na poprawę wzroku okaże się tylko jego namiastką. Nie tylko poprawi się Twój wzrok, ale poprawisz koncentrację, pamięć i w końcu będziesz mógł czytać książkę bez ciągłego mrugania i przybliżania stron.

Co zawiera lutenea – skład produktu

Produkt ten zawiera 3 główne składniki, które w pozytywny sposób wpływają na nasz wzrok, a także na zdrowie oczu:

Luteina i zeaksantyna

Twoje oczy są wystawione na działanie tlenu i światła, co z kolei sprzyja produkcji szkodliwych wolnych rodników tlenowych. Luteina i zeaksantyna blokują te wolne rodniki, więc nie są już w stanie uszkadzać komórek oka. To jedyne zawarte w diecie karotenoidy, które gromadzą się w siatkówce, zwłaszcza w okolicy plamki, która znajduje się z tyłu oka.

Luteina i zeaksantyna działają również jak naturalny krem ​​z filtrem przeciwsłonecznym, pochłaniając nadmiar energii świetlnej. Uważa się, że szczególnie chronią oczy przed szkodliwym niebieskim światłem.

Cynk

Cynk jest minerałem, który pomaga utrzymać zdrowie siatkówki, błon komórkowych i struktury białek oka.

Cynk umożliwia witaminie A podróż z wątroby do siatkówki w celu wytworzenia melaniny. Melanina to pigment, który chroni oczy przed światłem ultrafioletowym (UV).

Czytaj także:  Opaska snoril na chrapanie - opinie, cena i gdzie kupić

Witaminy z grupy B

Witaminy z grupy B obejmują B1, B2, B3, B6, B12, cholinę, biotynę i kwas foliowy. Mogą pomóc zmniejszyć stan zapalny, a tym samym zmniejszyć problemy naczyniowe obejmujące siatkówkę oka.

Główne korzyści przyjmowania preparatu Lutenea

lutenea opinie
  • Zmniejszenie wady wzroku o 2,5 dioptrii w ciągu 4 tygodni
  • Widzenie obiektów wyraźniej o 84%
  • Ograniczenie ryzyka zwyrodnienia plamki żółtej
  • Lepsze widzenie z bliska i z daleka, a także po zmroku
  • Wyeliminowanie suchość oka, pieczenia i łzawienia
  • Ochrona oczu przed promieniami UV oraz stresem oksydacyjnym
  • Wzmocnienie oraz uszczelnienie naczyń włosowatych i żył oka

Lutenea – dawkowanie

Jak podaje producent preparat występują w postaci kapsułek i należy przyjmować je w ilości: jedna kapsułka dziennie, którą należy popić szklanką wody.

Nie należy też zwiększać dobowej dawki, gdyż nie przyspiesza to poprawy wzroku, a jedynie może wpłynąć niekorzystnie na nasz organizm.

Opinie o produkcie poprawiającym wzrok Lutenea

Odwiedzając niejedno forum medyczne można natrafić na wpisy wielu zadowolonych klientów, którzy chwalą się zakupem i pozytywnym działaniem preparatu. Co ważne na stronie producenta możemy także przeczytać opinie, które powinny świadczyć o skuteczności tego preparatu.

Czytaj także:  Plastry odchudzające sliminazer - opinie, cena i gdzie kupić

Katarzyna, 33 lata
„Potrzebowałam czegoś silniejszego na moją wadę wzroku (-3,5 dioptrii). Sądziłam, że będą to po prostu mocniejsze soczewki, ale pani podczas konsultacji zaproponowała wypróbowanie Lutenei. Już po 2 dniach stosowania zauważyłam pierwsze efekty i obraz przestał być zniekształcony, a po dwóch tygodniach miałam dużo szersze pole widzenia. Lutenea wpływa korzystnie na wzrok w sposób naturalny, bez konieczności użycia laserów.”

Tomasz, 42 lata
„Od dłuższego czasu męczył mnie zespół suchego oka. Nic dziwnego, skoro większość czasu spędzałem przed komputerem… Wcześniej używałem kropli, ale one nic mi nie dawały. Potem przerzuciłem się na Luteneę i problem ustąpił już po 2 tygodniach. Przestałem czuć piasek pod powiekami, przestało w końcu piec i swędzieć. Wreszcie jestem w stanie normalnie funkcjonować.”

Danuta, 51 lat
„Gdy usłyszałam, że Lutenea pomaga odbudować komórki siatkówki, od razu zakupiłam ten preparat. Widzenie centralne pogarszało mi się wraz z wiekiem. trzeba było coś z tym zrobić i to szybko. Luteneę stosuję od 3 tygodni i widzę znaczną poprawę w czytaniu – litery i linie są proste a nie zakrzywione jak to wcześniej widziałam. Po za tym, obraz nie jest już tak zamazany, kolory są ostre i wyraźne.”

Ile kosztuje Lutenea, gdzie kupić

Z powodu, że preparat staje się coraz bardziej popularny, na rynku pojawia się coraz więcej podróbek produktu jakim jest Lutenea. Mając pewność, że kupujemy oryginalny preparat należy dokonać zakupu tylko i wyłącznie na stronie producenta, na którą dostaniesz się klikając poniżej przycisk ZAMAWIAM

lutenea tabletki
lutenea cena

Zamów jak najszybciej, aby otrzymać całkowicie DARMOWĄ przesyłkę. Oferta ważna tylko do końca dnia!

lutenea gdzie kupić

TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły