Mieszała grykę z orzechami włoskimi i miodem i wkrótce cieszyła się luksusowymi efektami

Zdrowotne problemy związane ze szkodliwa tarczyca mogą sprawiać człowiekowi wiele trudności. Ta kobieta jednak znalazła przepis na skuteczne leczenie lub nawet całkowite wyleczenie tych dolegliwości.

Niesprawnie funkcjonujaca tarczyca moze byc duzym problemem dla wielu ludzi. Czesto wiąże się między innymi z utratą wagi, ale prowadzi także do wielu innych powikłań. Jednak ta kobieta opracowała bardzo interesującą kurację, dzięki której jej wyniki znacznie się poprawiły, a choroba praktycznie całkowicie ustąpiła. Wystarczy połączyć kilka składników i starannie stosować według instrukcji.

Będziesz potrzebować młynka

Aby przygotować tę wspaniałą miksturę na schorzenia tarczycy, będziesz potrzebować młynka do kawy i do mięsa. W każdym z nich rozdrobnij jeden składnik, który jest istotną częścią tego przepisu. Będzie również potrzebna wystarczająco duża miska, w której wszystko wymieszasz. Na koniec będziesz potrzebować pojemnika do przechowywania gotowej mieszanki.

Rozpocznij przygotowania

Weź miskę, aby móc w niej wymieszać składniki. Następnie do młynka do kawy dodaj około jednej łyżki kaszy pohanki i zmiel ją. Nie można używać mąki pohankowej, ponieważ nie zawiera korzystnego składnika z pohanki. Następnie weź młynek do mięsa i zmiel taką samą ilość orzechów włoskich. Na koniec wszystko polij miodem i dokładnie wymieszaj. Pozostaje tylko przenieść wszystko do pojemnika zamykanego i najlepiej umieścić go w lodówce.

Sprawdź to ➡ ➡  6 olejków eterycznych, które kontrolują objawy alergii

Stosuj mieszankę trzy razy dziennie

Osoby, które mają jednocześnie problemy z sercem, mogą zastosować wariant tego przepisu z rodzynkami lub suszonymi morelami. Gotową mieszankę powinno się stosować regularnie. Idealna dawka to trzy razy dziennie, zawsze przed posiłkiem. Weź jedną łyżkę stołową i stosuj przez miesiąc. Raz w tygodniu wybierz dzień, w którym będziesz spożywać tylko tę mieszankę i wodę, nic innego.

Poproś o badanie

Stosuj tę kurację przez około 6 tygodni. Następnie zrób sobie miesięczną przerwę, a następnie powtórz całą procedurę. Sami powinniście zauważyć poprawę, ponieważ poczujecie się znacznie lepiej niż dotychczas. Po kilku zabiegach poproś swojego lekarza o badanie tarczycy. Na pewno będziesz bardzo zaskoczony rezultatami, jakie osiągniesz dzięki radzie tej kobiety i przede wszystkim jak znacznie lepiej się poczujesz. Ta kobieta całkowicie wyleczyła swoją tarczycę.


ZOBACZ TAKŻE