To pomarańczowe warzywo jest w stanie pokonać znaną, podstępną chorobę

Naturalne lekarstwo na raka odkryte w warzywie, które zapewne masz w swoim domu

Odkryj, jak proste warzywo może zwyciężyć raka w naturalny sposób. Duńscy naukowcy odkryli przełomowe badania, które ujawniają ukryte sekrety marchewek w walce z różnymi typami raka.

Zagłęb się w fascynujące badania, które odkrywają magię kryjącą się za przeciwnowotworowymi właściwościami tego warzywa.

Dowiedz się o cudownych efektach soku z marchwi i inspirujących historiach tych, którzy doświadczyli jej mocy na własnej skórze.

Dziesięć lat temu, rozpaczliwemu mężczyźnie postawiono diagnozę raka jelita grubego, ale teraz, dzięki naturalnemu leczeniu jest całkowicie zdrowy.

Setki innych osób przeszły tę samą terapię i doświadczyły zdumiewających wyników.

Czy marchewki kryją klucz do zwycięstwa nad rakiem?

Przełomowe badanie przeprowadzone przez duńskich naukowców bada wpływ marchewki na raka. Wcześniejsze badania na próbkach i myszach już wskazywały na ochronną rolę marchewki wobec różnych typów raka.

Tajemnica tkwi w tym, że marchewka jest bogatym źródłem bioaktywnych poliacetylenowych oksylipinów zwanych falcarinolem (FaOH) i falcarindiolem (FaDOH), które wykazały działanie przeciwproliferacyjne i przeciwzapalne w licznych badaniach in vitro.

Niedawne badania na szczurach z rakiem jelita grubego wykazały również przeciwnowotworowe działanie oczyszczonych FaOH i FaDOH.

Sprawdź to ➡ ➡  Trwale usuń ból kręgosłupa, pleców stosując naturalne rozwiązanie!

Naukowcy doszli do wniosku, że spożywanie surowej marchewki, przynajmniej 2-4 sztuki tygodniowo (co odpowiada średnio ponad 32 g/dzień), wiązało się z 17% zmniejszonym ryzykiem zachorowania na raka jelita grubego.

Ponadto, marchewka była również powiązana z niższym występowaniem raka piersi, płuc i pęcherza moczowego.

Odblokowanie mocy soku z marchwi

Jeśli chodzi o samo leczenie, kilka osób podzieliło się swoimi pozytywnymi doświadczeniami z sokiem z marchwi, który został starannie wybrany przez naukowców w tym celu.

Wśród nich jest wspomniany wcześniej duński senior i Ann Cameron, matka dwójki dzieci, która była tak zaskoczona swoim cudownym powrotem do zdrowia, że napisała o tym książkę.

Wybór soku z marchwi nie jest przypadkowy; oferuje bardziej skoncentrowane i ekonomiczne rozwiązanie. Picie 100 ml soku z marchwi odpowiada spożyciu 250 g marchwi, co jest znacznie więcej niż to, co spożywali uczestnicy badania w zakresie zapobiegania rakowi.

Pacjenci w badaniu wymagali większych dawek, co uniemożliwiało regularne spożywanie tak dużych ilości marchwi.

Dodatkowo, marchew użyta do produkcji soku została specjalnie wybrana ze względu na wyższą zawartość falcarinolu i falcarindiolu w porównaniu z normalnymi marchewkami.

Sprawdź to ➡ ➡  Zebrała nasion arbuza i ugotowała je. Powód jest zaskakujący

Promyk nadziei, ale marchewki nie wyleczą każdego

Podczas sześciomiesięcznego badania wielu uczestników zauważyło, że ich rak przestał postępować lub nawet się zmniejszył, a niektóre guzy całkowicie zniknęły dzięki spożywaniu soku z marchwi.

Jednak ten sposób nie działał dla wszystkich, co sugeruje, że wpływ na wyniki miały także inne czynniki.

Chociaż naukowcy nie mogą zdecydowanie określić marchewki jako lekarstwa na raka, mają teraz bardziej wyraźny kierunek dla dalszych badań.

Nie zatrzymuj tego przełomowego odkrycia tylko dla siebie – podziel się nim na Facebooku, aby szerzyć nadzieję i ratować życia!


ZOBACZ TAKŻE