• Bezpieczna maska pozwala oddychać czystym powietrzem, filtrując cząsteczki powietrza z niebezpiecznych wirusów, zanieczyszczeń, kurzu, różnych chemikaliów itp.
  • Posiada nowoczesny zawór, który emituje dwutlenek węgla umożliwiając łatwiejsze oddychanie.
  • Niezwykle lekka i ergonomiczna konstrukcja z regulowanym paskiem na nos i pętlami na uszy.
  • Oddychająca nylonowa siatka zapewnia idealne dopasowanie i najwyższy poziom komfortu.
  • Możesz używać bezpiecznej maski tyle razy, ile chcesz i możesz ją wyprać w dowolnym momencie.

Chroń swoje zdrowie za pomocą maski Nano Technology „Next Gen"

Wirusy w powietrzu rozprzestrzeniają się na całym świecie z prędkością światła. Duże organizacje zdrowotne ogłosiły globalny stan zagrożenia zdrowia, ponieważ nowy wirus rozprzestrzenia się tak szybko, że ledwo można go kontrolować. W tak krytycznym okresie ważne jest zachowanie ostrożności i proaktywności - każda dodatkowa warstwa ochrony jest korzystna dla wszystkich.

Bezpieczna maska pomoże zmniejszyć ryzyko zarażenia się podczas tej niebezpiecznej epidemii. Normalne maski chirurgiczne są niewygodne i co jakiś czas należy je wymieniać. Safe Mask ma krój o unikalnym kształcie, aby zapewnić idealne dopasowanie. Dzięki regulowanemu paskowi na nos i pętlom na uszy Safe Mask jest dopasowana do naszej twarzy. Wyposażona jest w zawór powietrza, który skutecznie odprowadza wilgoć i CO2 z wnętrza maski.

Safe Mask sprawia, że powietrze jest bezpieczniejsze dla wszystkich

Wirusy to nie jedyne ryzyko z jakim spotykamy się w naszym codziennym życiu. Różne alergeny, zarazki, kurz i zanieczyszczenie powietrza głęboko wpływają na nasze zdrowie, nawet jeśli nie odczuwamy tego bezpośrednio. Chociaż cała sytuacja wydaje się nie do pomyślenia, Safe Mask jest jednym z najbardziej skutecznych rozwiązań.

Bezpieczna maska blokuje, aż 94% niebezpiecznych cząstek w powietrzu. W przeciwieństwie do masek chirurgicznych, Safe Mask zapewnia użytkownikowi dodatkową warstwę ochronną. Dzięki 5 warstwowemu filtrowi z węglem aktywnym jest w stanie zatrzymać 94% wirusów, bakterii, chemikaliów, zanieczyszczeń, kurzu, pyłków i dymu.

Większość osób używa jednorazowych masek o niskiej jakości, aby uzyskać nieco lepszą filtrację powietrza. Konstrukcja Safe Mask jest znacznie bardziej zaawansowana niż zwykła maseczka chirurgiczna.

Została stworzona specjalnie do ochrony przed cząsteczkami unoszącymi się w powietrzu. Nie musisz się martwić, że zabraknie Ci tanich masek jednorazowych, ponieważ Safe Mask jest o wiele lepszej jakości i nadaje się do wielokrotnego użytku!

Co sprawia, że SAFE MASK jest tak wyjątkowa?

  • Niezwykle lekka i ergonomiczna konstrukcja - unikalne cięcie 3D maski Safe, regulowany pasek na nos i pętle na uszy oraz lekka, oddychająca nylonowa siatka zapewniają idealne dopasowanie i najwyższy poziom komfortu.

  • Wielokrotnego użytku - Safe Mask została stworzona nie tylko po to, aby chronić Cię przed niebezpiecznymi wirusami. Jest także świetna do jazdy na rowerze, pieszych wędrówek, biegania lub innych aktywności na świeżym powietrzu. Łatwo się ją czyści i możesz ją zakładać nawet 30 razy bez ponownego prania!

  • Pełna ochrona nosa i ust, jeden rozmiar dla wszystkich - dokładne dopasowanie zapewnia, że Safe Mask jest wygodna w noszeniu. Każdy członek rodziny może nosić tę maskę ochronną dzięki dostosowywanym częściom.

  • 5-warstwowy filtr z węglem aktywnym - Safe mask pozwala oddychać czystym powietrzem, filtrując cząsteczki powietrza z niebezpiecznych wirusów, zanieczyszczeń, kurzu, różnych chemikaliów itp.

Co nasi klienci mówią o SAFE MASK?

Jakub

Używam Safe Mask każdego dnia. Muszę powiedzieć, że czuję się chroniony podczas drogi do pracy i z powrotem, a moje zdrowie jest bezpieczne. Zamówiłem dodatkowo trzy maski: dla mojej żony i dwójki dzieci, które z niecierpliwością czekają na ich przybycie.

Krystian

Przed zakupem tej maski przez kilka dni pracowałem z tanią, jednorazową białą maską n95, powiem Wam szczerze wkurzała mnie ona. Od czasu zakupu tej świetnej maski spędziłem wiele godzin mając ja na twarzy i to bez problemów z oddychaniem.

Karolina

Widziałam innych noszących tą maskę i zdałam sobie sprawę, że ja też powinnam ją kupić. To był strzał w 10-tkę. Teraz mogę łatwiej oddychać i nie muszę się martwić dostępnością, ponieważ mogę ją wyprać i ponownie ubrać.

OGRANICZONA OFERTA
Tylko dziś zdobądź ORYGINALNĄ bezpieczną maskę z 50% ZNIŻKĄ i bezpłatną wysyłką!