Ten olej niszczy 93% komórek raka okrężnicy w krótkim czasie

Według statystyk rak jelita grubego jest drugą najczęstszą przyczyną śmierci ze wszystkich zgonów związanych z rakiem. Dzieje się tak dlatego, że pacjenci cierpiący na raka okrężnicy nie wykazują żadnych rozpoznawalnych objawów, dopóki rak nie przejdzie do zaawansowanego stadium. Wczesne etapy są trudne do zdiagnozowania.

Jeśli rak zostanie zdiagnozowany wcześnie śmiertelność jest bardzo niska, ponieważ istnieją skuteczne metody leczenia, ale z powodu braku wczesnych objawów tysiące osób umiera każdego roku.

OLEJ KOKOSOWY NISZCZY 93% KOMÓREK W POSTACI KOLONOWEJ W CIĄGU 2 DNI?

Olej kokosowy był używany od wieków przez kultury na całym świecie, a ostatnio zaczął przyciągać uwagę, na jaką zasługuje w nowoczesnym społeczeństwie. Jest korzystny w leczeniu wielu chorób, dzięki czemu jest jednym z najzdrowszych naturalnych składników na świecie.

Olej kokosowy jest bogaty w zdrowe tłuszcze nasycone, co czyni go doskonałym źródłem kwasów tłuszczowych, powszechnie występujących w rybach i nasionach. Prawie 90% kwasów tłuszczowych w oleju kokosowym jest nasyconych, co czyni go jednym z najlepszych źródeł tłuszczów nasyconych występujących w przyrodzie.

Ostatnie badania wykazały, że może on pomóc w złagodzeniu szkodliwych skutków ubocznych chemioterapii i poprawić jakość życia pacjentów z rakiem, dlatego wielu poleca go jako dodatkowe leczenie.

” Według badań opublikowanych w czasopiśmie Cancer Research, kwas laurynowy w oleju kokosowym ma właściwości przeciwnowotworowe. Kwas laurynowy stanowi około 50% oleju kokosowego, a naukowcy z University of Adelaide odkryli, że całkowicie zabija on ponad 90% komórek raka okrężnicy już po dwóch dniach leczenia raka okrężnicy in vitro. Naukowcy cytowali również inne badania, które wspierają ich odkrycia . ”

Kwas laurynowy, który znajduje się również w mleku matki, jest kwasem tłuszczowym, który wzmacnia system odpornościowy i ma silne właściwości antybakteryjne.

W badaniach wykorzystano eksperymenty in vitro na szalkach Petriego, a także in vivo u szczurów. Oba eksperymenty dały takie same wyniki. Stwierdzono, że kwas laurowy niszczy komórki nowotworowe, powodując jednocześnie stres oksydacyjny. To znacznie zmniejsza poziom glutationu, od którego zależy powstawanie i rozmnażanie komórek nowotworowych.

Prawdziwym problemem jest to, że tego typu badania są niezwykle kosztowne i mało atrakcyjne dla sponsorów, ponieważ naturalnych metod leczenia nie można opatentować. Po prostu nie interesują się nimi firmy farmaceutyczne, które finansują takie badania.