Strona głównaInformacjeSkuteczny sposób niszczenia kamieni żółciowych nawet w ciągu 24 godzin

Skuteczny sposób niszczenia kamieni żółciowych nawet w ciągu 24 godzin

Kamienie żółciowe są utwardzonymi nagromadzeniami płynów trawiennych, które tworzą się w drogach żółciowych. Objawy kamieni żółciowych są różne i zwykle ludzie nie są świadomi ich obecności, dopóki nie zostaną poddani badaniu rentgenowskiemu.

Kamienie żółciowe są

zazwyczaj bardzo małe i mogą być czerwone, zielone lub zabarwione na biało. Ponadto często zawierają wysoki poziom cholesterolu.

W przypadku kamieni żółciowych poziom cholesterolu może wzrosnąć, ponieważ normalna eliminacja cholesterolu jest utrudniona. Ponadto kamienie mogą gromadzić różne mikroorganizmy i pasożyty, które mogą być łatwo przenoszone w wątrobie i powodować liczne choroby i stany.

Kamienie żółciowe można skutecznie usunąć za pomocą tej prostej mieszanki. Oto recepta.

Składniki:

Pół szklanki oliwy z oliwek, tłoczonej na zimno


4 łyżeczki soli Epsom

Świeżo wyciśnięty sok grejpfrutowy z 1-2 grejpfrutów

Przygotuj lek i unikaj spożywania jakichkolwiek witamin i minerałów na dzień przed zabiegiem. Spożywaj niskotłuszczową żywność na śniadanie i obiad.

Leczenie:

Godzina 14Nie jeść nic po 14-stej, aby zapobiec rozstrojowi żołądka. Wymieszaj 4 łyżeczki soli Epsom i 3 szklanki wody. Przechowuj w lodówce. Ta ilość wystarcza na 4 dawki.

Godzina 18

Spożyć pierwszą dawkę mieszaniny.

Godzina 20

Zużyj drugą dawkę. Nie poczujesz głodu, nawet jeśli nie jadłeś od godziny 14-stej. Aby uzyskać optymalne wyniki, należy spożywać dawki we właściwym czasie.

Godzina 21:45

NIE PRZEGAP!  Czy buraki dodane do diety chronią przed rakiem i białaczką?

Wyciśnij grejpfruta i połącz go z oliwą z oliwek.

Godzina 22

Zużyj lek, a następnie połóż się w łóżku i pozostań w tej pozycji przez 20 minut. To pozwoli kamieniom żółciowym opuścić wątrobę. Poczujesz poruszające się kamienie.

NIE PRZEGAP!  Czy buraki dodane do diety chronią przed rakiem i białaczką?

Nie pij trzeciej dawki przed 6 rano. Jeśli poczujesz mdłości, poczekaj, aż miną, a następnie weź trzecią dawkę.

Ostatnią dawkę należy spożyć po 2 godzinach. Następnie po dwóch godzinach możesz jeść. Zaleca się rozpocząć dzień od naturalnego soku i zjeść zielone warzywa liściaste godzinę później. Upewnij się, że jesz lekkie jedzenie przez cały dzień.

Możesz mieć biegunkę następnego ranka, ale nie martw się, to jest zupełnie normalne. Poczujesz ulgę, a kamienie żółciowe zostaną usunięte.OSTRZEŻENIE DLA KOBIET! Nigdy nie jedz tej części kurczaka!

To jest prawdziwa historia, która została wysłana przez jednego z naszych obserwatorów z prośbą o zachowanie anonimowości. W rzeczywistości jest to ostrzeżenie dla wszystkich ludzi,...

Oto jak zidentyfikować ryż zawierający plastik

Chiny są jednym z największych producentów ryżu na świecie, z produkcją ponad 200 ton ryżu rocznie. Mimo że mają największą produkcję, raport Korean Times...

Chorzy na raka mają zbyt kwaśny poziom pH. Dowiedz się, jak sprawdzić swoje pH.

Aby mieć zdrowe ciało, musisz mieć ciało lekko alkaliczne. Komórki wraz z ich reakcjami chemicznymi, układem odpornościowym i dobroczynnymi bakteriami w jelitach, wszystkie te...

Połóż lód w tym punkcie i zobacz co się stanie

Chińska medycyna postrzega nasze ciało jako system energetyczny, który można stymulować poprzez akupunkturę i masaż. Te techniki mogą wpływać na nasz przepływ energii i poprawiać...

Naukowiec ujawnia najpotężniejszego mordercę raka – Jackfruit

Niewiele osób wie, że jackfruit jest w rzeczywistości największym owocem rosnącym na drzewie o masie do 45 kg. Jasno zabarwiony miąższ pokryty jest wyboistą, twardą...

Ten błąd, który robisz w samochodzie może cię zabić

Za każdym razem, gdy wsiadasz do samochodu, uruchamiasz silnik i włączasz klimatyzację, ryzykujesz swoje zdrowie i zdrowie tych, którzy są z tobą. 
NIE PRZEGAP!  Czy aspartam (słodzik) powoduje bóle głowy i raka?
Ogólnie rzecz biorąc,...