Strona główna Informacje Skuteczny sposób niszczenia kamieni żółciowych nawet w ciągu 24 godzin

Skuteczny sposób niszczenia kamieni żółciowych nawet w ciągu 24 godzin

Kamienie żółciowe są utwardzonymi nagromadzeniami płynów trawiennych, które tworzą się w drogach żółciowych. Objawy kamieni żółciowych są różne i zwykle ludzie nie są świadomi ich obecności, dopóki nie zostaną poddani badaniu rentgenowskiemu.

Kamienie żółciowe są

zazwyczaj bardzo małe i mogą być czerwone, zielone lub zabarwione na biało. Ponadto często zawierają wysoki poziom cholesterolu.

W przypadku kamieni żółciowych poziom cholesterolu może wzrosnąć, ponieważ normalna eliminacja cholesterolu jest utrudniona. Ponadto kamienie mogą gromadzić różne mikroorganizmy i pasożyty, które mogą być łatwo przenoszone w wątrobie i powodować liczne choroby i stany.

Kamienie żółciowe można skutecznie usunąć za pomocą tej prostej mieszanki. Oto recepta.

Składniki:

Pół szklanki oliwy z oliwek, tłoczonej na zimno

4 łyżeczki soli Epsom

Świeżo wyciśnięty sok grejpfrutowy z 1-2 grejpfrutów

Przygotuj lek i unikaj spożywania jakichkolwiek witamin i minerałów na dzień przed zabiegiem. Spożywaj niskotłuszczową żywność na śniadanie i obiad.

Leczenie:

Godzina 14

Nie jeść nic po 14-stej, aby zapobiec rozstrojowi żołądka. Wymieszaj 4 łyżeczki soli Epsom i 3 szklanki wody. Przechowuj w lodówce. Ta ilość wystarcza na 4 dawki.

Godzina 18

Spożyć pierwszą dawkę mieszaniny.

Godzina 20

Zużyj drugą dawkę. Nie poczujesz głodu, nawet jeśli nie jadłeś od godziny 14-stej. Aby uzyskać optymalne wyniki, należy spożywać dawki we właściwym czasie.

Godzina 21:45

Wyciśnij grejpfruta i połącz go z oliwą z oliwek.

Godzina 22

Zużyj lek, a następnie połóż się w łóżku i pozostań w tej pozycji przez 20 minut. To pozwoli kamieniom żółciowym opuścić wątrobę. Poczujesz poruszające się kamienie.

Nie pij trzeciej dawki przed 6 rano. Jeśli poczujesz mdłości, poczekaj, aż miną, a następnie weź trzecią dawkę.

Ostatnią dawkę należy spożyć po 2 godzinach. Następnie po dwóch godzinach możesz jeść. Zaleca się rozpocząć dzień od naturalnego soku i zjeść zielone warzywa liściaste godzinę później. Upewnij się, że jesz lekkie jedzenie przez cały dzień.

Możesz mieć biegunkę następnego ranka, ale nie martw się, to jest zupełnie normalne. Poczujesz ulgę, a kamienie żółciowe zostaną usunięte.

POLEĆ TEN ARTYKUŁ ZNAJOMYM

zobacz także


loading...
loading...

Wszystkie informacje zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Wszyscy znamy sytuacje, w których jesteśmy zbyt zajęci, aby natychmiast podążać za naszym instynktem, aby ulżyć organizmowi. Niezależnie od tego czy chodzi o pracę,...
Wielu z nas nosi lub nosiło tanie plastikowe sandały, prawda? Ale eksperci ostrzegają, że należy je natychmiast wyrzucić! Czemu? Cóż możemy odpowiedzieć na to...
Orzechy nazywane są zdrowym pożywieniem ze względu na wysoką zawartość zawartych w nich zdrowych tłuszczów oraz ich liczne korzyści zdrowotne. Produkty te obejmują różne...
Rośliny domowe są powszechnie używane jako dekoracja lub do celów związanych ze zdrowiem. Jednak nie wszystkie rośliny domowe są bezpieczne, ponieważ niektóre mogą stanowić prawdziwe...
Receptura, którą mamy zamiar się z Wami podzielić jest doskonałym naturalnym środkiem na zwiększenie odporności, poprawiającym czynność wątroby, da ci lepszą cerę i wygładzi...