Dieta dzięki, której schudniesz nawet 17 kg w tydzień. Dietetyk zdradza tajemnice!

dzien 8

kamila

Nasza czytelniczka Kamila, zdjęcie po 7 dniach stosowania diety


Naukowcy przyznają: „Ta dieta rzeczywiście działa”

Zazwyczaj nie wierzymy w cudowne środki, ale kiedy w ciągu 14 dni napisało do nas ponad 30 czytelniczek, informując o nowym sposobie odchudzania, musieliśmy sprawdzić o co chodzi.

Kamila, 27 letnia absolwentka kulturoznawstwa pisze „Schudłam 13 kg w 2 tygodnie. To więcej niż przez cały 2019! Co rano widziałam w lustrze mniej ciała, to było szokujące

Sprawdziliśmy, co to za „cudowna” dieta, o której zrobiło się tak głośno.

Okazało się, że chodzi o dietę, którą od dłuższego czasu stosują aktorzy i modelki na całym świecie, dostępną w Polsce pod marką NATUR HOUSE

Już po kilku dniach stosowania widać pierwsze efekty, natomiast po kilkutygodniowej terapii wspomagania efekty przechodzą najśmielsze oczekiwania – znane były przypadki utraty nawet 18 kilogramów w niecały miesiąc!

Szokująca utrata wagi. Matka trójki dzieci schudła ponad 30 kilogramów.

matka

Barbara, 47 l.
Wychowałam trójkę dzieci. Zaczęłam ważyć ponad 100 kilogramów. Kto nigdy nie wychowywał to nie wie jak to jest. Ciało się zmienia i już byłam przekonana, że tak będzie zawsze. Zwłaszcza, że nie ćwiczyłam, no bo jak, nie będę biegała po osiedlu jak wariatka, w moim wieku nie wypada. Na zapis i odebranie darmowej diety wartej 1 500 zł namówiła mnie starsza córka. Spróbowałam i w tydzień zeszło ze mnie 8 kg. W sumie schudłam ponad 30 kilogramów dzięki tej diecie.

Dietetyk: Tłuszcz po prostu się TOPIŁ!

Poprosiliśmy o opinię znajomego dietetyka, dr Huberta Zięciucha z piaseczeńskiej kliniki „Fit Medicinus”. Ekspert potwierdza możliwości tej wspaniałej diety.

„W czasie 2-miesięcznego badania na Uniwersytecie w Rotterdamie sprawdzaliśmy na grupie studentów działanie tej szokującej diety.

Całość nagrywano specjalną podskórną kamerą przez 3 tygodnie. Efekty były zaskakujące. Tłuszcz po prostu się topił!”

tłuszcz płonie

Prezentacja wyników badań Rotterdam 2007

Zapytany o sekret działania diety opisuje:

„To kwestia stymulowania metabolizmu, z tym, że wielokrotnie mocniejsza niż nawet ciężkie ćwiczenia na siłowni. Zauważcie jak organizm reaguje na potrawy zawarte w tej wspaniałej diecie – walczy, poci się, czerwieni. Tak rozpisana dieta siłą zmusza tłuszcz do stopienia się”.

„Większość klientek wraca po więcej”

W Polsce zaczął się boom na tą szokującą dietę w połowie stycznia, producent przyznaje, że popularność go zaskoczyła. „Wiedzieliśmy, ze to działa, na zachodzie wszyscy celebryci ją stosują, ale nie wiedzieliśmy, że polski rynek jest już na to gotowy.”

SPECJALNA LIMITOWANA OFERTA dla naszych czytelników

Tylko do końca tygodnia możesz otrzymać dietę wartą 1 500 zł całkowicie ZA DARMO!

Wraz z dietetykiem organizujemy konkurs. Spośród osób, które wezmą udział pani Katarzyna – główny dietetyk wylosuje 10 osób i całkowicie za darmo rozpisze dla nich dietę.

Wykonaj 3 proste kroki:

  1. Klikasz w poniższy przycisk i przechodzisz na oficjalną stronę dietetyka
  2. Wypełniasz formularz, podając wymagane i prawdziwe dane
  3. Potwierdzasz chęć udziału w konkursie klikając w link otrzymany w mailu

KLIKNIJ TUTAJ I ZAPISZ SIĘ

Poprzedni artykułPoznaj naturalne środki na ból zęba, które faktycznie działają
Następny artykułWyeliminuj kryształy kwasu moczowego w stawach za pomocą naturalnych środków