Strona głównaOdchudzanieUmieszczając te 2 składniki w kawie przyspieszysz metabolizm i spalanie tłuszczu!

Umieszczając te 2 składniki w kawie przyspieszysz metabolizm i spalanie tłuszczu!

Kawa jest porannym rytuałem dla wielu ludzi. Jednak według ostatnich amerykańskich badań kawa jest czymś więcej niż tylko dopalaczem energii.

Mianowicie jeśli walczysz z dodatkowymi kilogramami możesz łatwo przekształcić swój poranny napój pobudzający w skuteczny spalacz tłuszczu. Ale tylko jeśli znasz odpowiedni przepis na to!

Badanie wykazało, że możesz stracić do 5 kg miesięcznie dodając po prostu 2 składniki do kawy. Brzmi niesamowicie łatwo, prawda? I tak naprawdę jest.

Prawdopodobnie już wiesz, że picie kawy z mlekiem może pomóc stracić około 0,5 kg miesięcznie chociaż jest to kombinacja, której lepiej unikać rano.

Jednak przepis, który znajdziesz poniżej jest bardziej wydajny, a przez to bardziej wydajny pod względem utraty wagi. I to nie tylko pomoże ci zgubić zbędne kilogramy, ale także  jest smaczny, ponieważ gorycz kawy jest zmieciona przez składniki, które dodajesz.

Te 2 składniki poprawią smak kawy, przyspieszą metabolizm i wprowadzą organizm w tryb spalania tłuszczu.

Składniki:

  • ¾ szklanki oleju kokosowego
  • 1 łyżka sproszkowanego cynamonu
  • ½ szklanki miodu (opcjonalnie)
  • 1 łyżeczka kakao (opcjonalnie)

Wskazówki:

W małej misce wymieszaj wszystkie składniki, aż się dobrze połączą. Następnie umieść powstałą mieszankę w małym słoiku i przechowuj w lodówce.

Stosowanie:

Dodaj 1-2 łyżeczki tej mieszanki do porannej kawy, gdy jest jeszcze gorąca. Mieszaj przez kilka sekund, aż olej kokosowy się rozpuści. Ciesz się nowym napojem spalającym tłuszcz!

Zobacz Też: