Wyszczuplająca magia Orientu: Herbaty rozpuszczające tłuszcz z brzucha

Próbując zrzucić kilka dodatkowych kilogramów, wiele osób zastanawia się nad najprostszym, a jednocześnie najskuteczniejszym sposobem, aby to osiągnąć. Nie jest to jednak możliwe bez zdrowej diety i regularnych ćwiczeń. W drodze do wymarzonej sylwetki mogą pomóc Ci herbatki spalające tłuszcz z brzucha.

Podczas redukcji masy ciała, oprócz zdrowej diety i aktywności fizycznej, równie ważny jest reżim picia. Aby jednak nie musieć zawsze pić samej zwykłej wody, można ją zastąpić różnymi rodzajami herbat. Nie tylko nie zawierają kalorii, ale także przyczynią się do łatwiejszego usuwania tłuszczu z okolic brzucha. Chińscy mistrzowie odkryli, które herbaty mają najsilniejsze działanie!

Przygotuj domowy spalacz tłuszczu z popularnych składników według przepisu wideo na YouTube, na kanale Rozy’s Kitchen:

Zielona herbata

Prawdopodobnie najbardziej znaną herbatą, którą zaleca się pić podczas diety, jest klasyczna herbata zielona. Zawiera kofeinę i katechiny, czyli przeciwutleniacze, które wspomagają metabolizm i uwalnianie nadmiaru tłuszczu. Picie tej herbaty przed ćwiczeniami zwiększy również ogólną wytrzymałość. Regularne picie zielonej herbaty i odpowiedni tryb życia zaowocują pozytywną redukcją masy ciała i tkanki tłuszczowej.

Herbata Pu-erh

Herbata Pu-erh nie pozostaje w tyle pod względem skutecznego wpływu na masę ciała. W porównaniu do zielonej herbaty, Pu-erh zawiera mniej kofeiny, ale jest bogata w minerały i witaminy. W przypadku utraty wagi zaleca się spożywanie jednej filiżanki przed każdym posiłkiem.

Tutaj kupisz herbatę pu-erh

Jeśli za pierwszym razem nie spodoba Ci się jej charakterystyczny smak, zamiast dosładzać cukrem, kup ją ponownie, ale już z dodatkowym aromatem. Kolejną zaletą tej herbaty jest to, że oprócz redukcji tkanki tłuszczowej pomaga również w detoksykacji organizmu.

Czarna herbata

Nie każdy może skosztować prawdziwej czarnej herbaty, która również może pozytywnie wpłynąć na masę ciała. W porównaniu do innych herbat, herbata czarna ulega większemu utlenianiu, dzięki czemu jest bogata w flawony, czyli pigmenty roślinne o właściwościach przeciwutleniających. Pijąc regularnie czarną herbatę, możesz wykazać niższy wskaźnik masy ciała.

Herbata oolong

Z biegiem czasu tradycyjna chińska herbata Oolong staje się coraz bardziej popularna i zaczyna deptać po piętach klasycznej zielonej herbacie. Pijąc ją, łatwiej spala się tłuszcze, przyspiesza metabolizm i zwiększa się produkcja energii. Pij dwie filiżanki dziennie i patrz, jak odchudzanie staje się przyjemnością!

Tutaj kupisz herbatę oolong

Herbata Ning Hong

Mniej znana, ale wciąż bardzo skuteczna jest herbata Ning Hong. Należy do herbat o najsilniejszych przeciwutleniaczach, które rozkładają tłuszcze, ograniczają ich gromadzenie się i chronią komórki organizmu. Pozytywnie wpływa także na detoksykację organizmu, trawienie czy problemy z sercem, naczyniami krwionośnymi, nerkami i wątrobą. Pij herbatę Ning Hong nawet kilka razy dziennie, a waga z pewnością spadnie.

Tutaj kupisz herbatę Ning Hong

👇Udostępnij znajomym👇

Zobacz Też: