5 wspaniałych korzyści masowania piersi każdego dnia

Czy kiedykolwiek pomyślałaś, że masowanie piersi może przynosić liczne korzyści zdrowotne, a także estetyczne?

Według badań przeprowadzonych w Instytucie Leków Funkcjonalnych w Teksasie masowanie piersi może mieć pozytywny wpływ na organizm kobiety.

Oto KORZYŚCI masowania piersi:

1. Zmniejszenie ryzyka mięśniaków, cysty i raka.

Masowanie piersi może uratować życie, ponieważ można zauważyć zmiany tkanek i chorób takich jak rak znacznie szybciej. Ponadto masaż zwiększa przepływ limfy, która zawiera komórki zwalczające infekcje i jest zdolna do usuwania toksyn.

2. Zwiększyć rozmiar piersi.

Hormony zazwyczaj mają wpływ na wielkość piersi, można stymulować organizm do produkcji większej ilości hormonów wykonując masaż. Stosowanie niektórych olejów i ziół podczas masażu może przyspieszyć proces powiększania piersi.

3. Ulga w bólu i dyskomforcie.

Niektóre kobiety odczuwają dyskomfort w ich piersiach podczas miesiączki, aby usunąć napięcie, masuj piersi dzięki czemu przyspieszysz krążenie krwi i limfy co znacznie przyczyni się do usunięcia bólu.

4.Zapobiegaj zwiotczeniu i popraw kształt.

Ze względu na fakt, że nie ma mięśni w tkance piersi, jedyna metoda poprawiająca kształt piersi to masaż.

5. Jędrność i poprawienie jakości skóry.

W celu uzyskania gładkiej skóry na piersiach trzeba je masować regularnie, ponieważ to przyspiesza krążenie krwi w tkance piersi zmuszając komórki do regeneracji.

Jak wykonać masaż:

1. Zastosowanie środka wspomagającego masaż

Warto użyć oliwy z oliwek, aby dostarczyć swoim piersią niezbędne składniki odżywcze, a dodatkowo ułatwić masaż.

2. Ciepłe dłonie

Przed masowaniem piersi zastosuj jakiś krem ​​lub olejek na dłoniach, pocieraj je energicznie o siebie, aż poczujesz ciepło, a następnie przejdź do masażu.

3. Masuj piersi

Przede wszystkim należy umieścić swoje ręce na piersiach i delikatnie masować wykonując koliste ruchy. Prawą ręką wykonuj koliste ruchy w prawo, a lewą w lewo.

4. Delikatność

Masaż należy wykonywać delikatnie, ponieważ ten obszar naszego ciała jest bardzo wrażliwy.

Uwaga:

Powtarzaj masaż piersi 2 razy dziennie, rano i wieczorem, w celu uzyskania optymalnych rezultatów. Każdy masaż powinien trwać nie dłużej niż 15 minut.

👇Udostępnij znajomym👇

Zobacz Też: