Ona ma 64 lat, nie ma zmarszczek, a jej skóra jest piękna

Każdy chyba z nas wie co to aspiryna i pewnie większość ma ja w swoim domu. Ludzie zazwyczaj zażywają aspirynę, kiedy boli ich głowa, mają gorączkę lub gdy zauważą pierwsze objawy grypy lub przeziębienia.

Eksperci twierdzą, że aspiryna jest tak przydatna i skuteczna ze względu na bardzo silny składnik znany jako kwas salicylowy.

Istnieje wiele różnych zastosowań aspiryny, ale czy wiesz, że możesz używać aspiryny w celu poprawy kondycji i zdrowia skóry? Tak, to prawda – a co najważniejsze będziesz bardzo zadowolony z wyników.

Dziś pokażemy Ci trzy wspaniałe przepisy na maseczki do twarzy, które mogą pomóc ożywić skórę i wyeliminować zmarszczki.

Maseczka z cytryną i aspiryną

Składniki:

-Trzy Aspiryny
-Trzy łyżki soku z cytryny

Przygotowanie:

Jest to bardzo proste – wystarczy skruszyć tabletki aspiryny, połączyć je z sokiem z cytryny i wymieszać e celu stworzenia jednolitej pasty. Po przygotowaniu wystarczy zastosować mieszankę na twarz i odczekać około 10 minut. Następnie zmyć zimną wodą.

Maseczka z aspiryną, miodem i jogurtem

Składniki:

– 5 tabletek aspiryny
– 2 łyżki miodu
– 1 łyżka jogurtu naturalnego

Sprawdź to ➡ ➡  Worki, sińce, cienie pod oczami - zobacz jak się ich pozbyć

Przygotowanie:

Połącz ze sobą wszystkie składniki i wymieszaj do uzyskania jednolitej pasty. Umyj twarz zimną wodą, następnie zanurz kawałek szmatki w czystej wodzie i umieść w kuchence mikrofalowej przez pół minuty. Następnie nałóż ją na twarz na około 10 minut, wszystko po to, żeby pory się otworzyły i efektywnie absorbowały składniki odżywcze z maski. Wysusz twarz, zastosuj  maseczkę i odczekaj pół godziny. Następnie umyj twarz zimną wodą i zastosuj balsam do skóry. Zobaczysz niesamowite efekty po pierwszym użyciu.

Maseczka z aspiryną i wodą

Składniki:

  • 3 Tabletki aspiryny
  • 3 łyżki ciepłej wody

Przygotowanie:

Umieść aspirynę w wodzie, odczekaj, aż się rozpuści i mieszaj do stworzenia jednolitej maseczki . Następnie nałóż ją na twarz i odczekaj 10 minut. Po tym czasie spłucz zimną wodą.


ZOBACZ TAKŻE