Strona głównaUrodaChcesz mieć płaski brzuch, bujne włosy i piękne paznokcie?

Chcesz mieć płaski brzuch, bujne włosy i piękne paznokcie?

Olej kokosowy ma wysoką zawartość kwasu laurynowego, skutecznie niszczącego patogeny, takie jak grzyby, bakterie i wirusy. Zawiera także średniołańcuchowe triglicerydy, znane jako MCT. 

Są one metabolizowane w inny sposób, w porównaniu do kwasów tłuszczowych krótkołańcuchowych i długołańcuchowych przez nasz organizm. Kwasy tłuszczowe o średniej długości łańcucha nie są wchłaniane jako tłuszcz, a są przekształcane w energię.

Ten cudowny olej uważany jest za jeden z najzdrowszych produktów naturalnych. zawiera on 90% nasyconych kwasów tłuszczowych, witaminy E i K, minerały i polifenole.

Poprawia trawienie

Dodaj 1 łyżkę oleju kokosowego do szklanki wody. Pij rano, aby usunąć pasożyty z organizmu.

Oprócz usuwania tłuszczu z okolic brzucha, olej kokosowy tłumi apetyt, przyspiesza metabolizm i reguluje poziom cukru we krwi.

Odżywka do włosów

Ten zabieg jest idealny do włosów zniszczonych lub suchych. Zastosuj olej kokosowy na włosy, pozostaw na około godzinę, a następnie umyj włosy szamponem i spłucz letnią wodą.

Prostowanie włosów

Wkurzają cię loki, chcesz mieć proste włosy, a dodatkowo, żeby były błyszcząc? Rozwiązaniem także jest olej kokosowy, nałóż go na dłonie, a następnie rozprowadź na włosach zaczynając od skóry posuwając się w stronę końcówek.

Pielęgnacja paznokci

Użyj oleju kokosowego do masażu paznokci i skórek wokół nich. Tak wykonany zabieg wzmocni paznokcie i przedłuża żywotność twojego manicure.

Zobacz Też: