Domowej roboty maska ujędrniająca piersi

Piękne, ujędrnione i duże piersi to marzenie każdej kobiety, ale dobrze ukształtowane piersi są typowe dla młodzieży, w trakcie naturalnego procesu starzenia się zaczynają tracić swoją jędrność i elastyczność skóry, co prowadzi do ich opadnięcia.

Piersi są wykonane z tłuszczu, tkanki łącznej i gruczołów, a nie jak większość myśli, że są one wykonane z mięśni. W większości przypadków opadanie piersi pojawia się po 40 roku życia.

Typowe przyczyny opadania piersi

Papierosy, gdyż zmniejsza sprężystość piersi

Radykalne zwiększenie masy ciała lub utrata masy ciała

Ciąża

Niezdrowe odżywianie

Klimakterium

Źle dobrany biustonosz

Bardziej poważne problemy zdrowotne, takie jak gruźlica i rak piersi może również przyczynić się do tego stanu.

Jeśli jesteś na etapie odchudzania ważne jest, aby podjąć się treningu, który będzie na bieżąco dbł o Twoje piersi, ponieważ utrata masy ciała szczególnie szybka, może łatwo spowodować ich opadnięcie. Twój trening powinien składać się z pompek, które wzmocnią mięśnie piersiowe.

Kolejnym krokiem do podjęcia przy rozwiązywaniu tego problemu jest zwiększenie spożycia produktów bogatych w białko, wapń, witaminy, minerały, niezbędne tłuszcze i węglowodany.

Woda pitna jest także ważne, jej niedobór może łatwo doprowadzić do nieelastycznej lub rozciągniętej skóry piersi. Miej na uwadze, że granaty są jednym z najskuteczniejszych owoców w utrzymaniu jędrności piersi i dobrego zdrowia, więc upewnij się, że masz zawsze je pod ręką.

Aloes jest również korzystny dla poprawy wyglądu piersi, zwłaszcza jeśli wiesz, że może naturalnie ujędrniać skórę.Wystarczy masować piersi jakimś żelem z aloesem.

Jeśli chcesz poprawić wygląd swoich piersi, warto również zastosować poniższą maskę.

Przepis

Składniki:

1 jajko

1 łyżka jogurtu

1 łyżka oleju

Witamina E

Sposób użycia:

Składniki wymieszaj, aby uzyskać jednolitą konsystencję. Nałóż ją na piersi i masuj łagodnie. Powtarzaj tę czynność co najmniej raz w tygodniu.