Strona główna Uroda Domowy przepis na plamy starcze, piegi i trądzik. SPRAWDZONY!

Domowy przepis na plamy starcze, piegi i trądzik. SPRAWDZONY!

Ciemne plamy i plamy starcze na naszej skórze pojawiają się z powodu nadmiernej ekspozycji na słońce i wraz z wiekiem. Istnieje wiele sposobów ich usunięcia, ale produkty te nie są tanie ani powszechnie dostępne. 

Na szczęście istnieje rozwiązanie – mamy dla ciebie naturalny środek, który na zawsze pozbędzie się twoich ciemnych plam i skaz!

Domowy przepis

Głównym składnikiem tego środka jest nadtlenek wodoru, który jest używany do wybielania, usuwania plam z odzieży i może to samo zrobić na naszej skórze. Oto jak przygotować lekarstwo:

Składniki

  • 4 krople nadtlenku wodoru
  • 3 krople gliceryny
  • 2 łyżki mleka w proszku
  • Sok z jednej cytryny

Przygotowanie

Wlej wszystkie składniki do szklanej miski, a następnie wymieszaj je drewnianą łyżką, aż uzyskasz kremową konsystencję. Pozostaw pastę na 5 minut przed użyciem.

Stosowanie

Najpierw umyć twarz łagodnym mydłem, a następnie nałożyć maskę przed pójściem spać i pozostawić na noc. Rano zmyć zimną wodą. Powtarzaj proces codziennie przez tydzień, aby uzyskać najlepsze wyniki.

Jak zapobiegać skazom

Istnieją pewne środki ostrożności, które mogą pomóc w zapobieganiu skazom i ciemnym plamom na skórze. Ogólnie rzecz biorąc, należy unikać ekspozycji na słońce między 11:00 a 15:00, ponieważ promienie słoneczne są w tym czasie najsilniejsze. Unikaj stosowania kosmetyków do skóry, ponieważ mogą one uszkodzić skórę i powodować dalsze problemy.

Stosując balsam do opalania, nakładaj go co najmniej 20 minut przed wystawieniem swojego ciała na słońce. Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami i wypróbuj wyżej wymienione lekarstwo w celu leczenia i zapobiegania chorobie.

POLEĆ TEN ARTYKUŁ ZNAJOMYM

zobacz także


loading...
loading...

Wszystkie informacje zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Jednym z najczęstszych problemów estetycznych w dzisiejszych czasach są żylaki. Pojawiają się one głównie u kobiet, ale mogą również pojawić się u mężczyzn. Na szczęście dla...
To jedzenie jest niezwykle bogate w kwas linolowy i skwalen, które są silnymi przeciwutleniaczami, stymulującymi produkcję kolagenu. Niestety z wyjątkiem Japończyków większość ludzi nie zdaje...
Każdy chyba z nas wie co to aspiryna i pewnie większość ma ja w swoim domu. Ludzie zazwyczaj zażywają aspirynę, kiedy boli ich głowa, mają gorączkę lub...
Bez wątpienia soda oczyszczona jest jednym z najbardziej wspaniałych i użytecznych składników w domu.  Ma nieskończoną liczbę zastosowań, są tacy, którzy używają jej do czyszczenia, a także do gotowania lub zadbania...
Starzenie się jest nieuniknionym procesem, przez który wszyscy musimy przejść, ale nie chcemy się do tego przyznać. Aby zmniejszyć efekty starzenia widoczne na naszą skórę,...