Domowy przepis na plamy starcze, piegi i trądzik. SPRAWDZONY!

Ciemne plamy i plamy starcze na naszej skórze pojawiają się z powodu nadmiernej ekspozycji na słońce i wraz z wiekiem. Istnieje wiele sposobów ich usunięcia, ale produkty te nie są tanie ani powszechnie dostępne. 

Na szczęście istnieje rozwiązanie – mamy dla ciebie naturalny środek, który na zawsze pozbędzie się twoich ciemnych plam i skaz!

Domowy przepis

Głównym składnikiem tego środka jest nadtlenek wodoru, który jest używany do wybielania, usuwania plam z odzieży i może to samo zrobić na naszej skórze. Oto jak przygotować lekarstwo:

Składniki

  • 4 krople nadtlenku wodoru
  • 3 krople gliceryny
  • 2 łyżki mleka w proszku
  • Sok z jednej cytryny

Przygotowanie

Wlej wszystkie składniki do szklanej miski, a następnie wymieszaj je drewnianą łyżką, aż uzyskasz kremową konsystencję. Pozostaw pastę na 5 minut przed użyciem.

Stosowanie

Najpierw umyć twarz łagodnym mydłem, a następnie nałożyć maskę przed pójściem spać i pozostawić na noc. Rano zmyć zimną wodą. Powtarzaj proces codziennie przez tydzień, aby uzyskać najlepsze wyniki.

Jak zapobiegać skazom

Istnieją pewne środki ostrożności, które mogą pomóc w zapobieganiu skazom i ciemnym plamom na skórze. Ogólnie rzecz biorąc, należy unikać ekspozycji na słońce między 11:00 a 15:00, ponieważ promienie słoneczne są w tym czasie najsilniejsze. Unikaj stosowania kosmetyków do skóry, ponieważ mogą one uszkodzić skórę i powodować dalsze problemy.

Stosując balsam do opalania, nakładaj go co najmniej 20 minut przed wystawieniem swojego ciała na słońce. Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami i wypróbuj wyżej wymienione lekarstwo w celu leczenia i zapobiegania chorobie.