Strona głównaUrodaDomowy przepis na plamy starcze, piegi i trądzik. SPRAWDZONY!

Domowy przepis na plamy starcze, piegi i trądzik. SPRAWDZONY!

Ciemne plamy i plamy starcze na naszej skórze pojawiają się z powodu nadmiernej ekspozycji na słońce i wraz z wiekiem. Istnieje wiele sposobów ich usunięcia, ale produkty te nie są tanie ani powszechnie dostępne. 

Na szczęście istnieje rozwiązanie – mamy dla ciebie naturalny środek, który na zawsze pozbędzie się twoich ciemnych plam i skaz!

Domowy przepis

Głównym składnikiem tego środka jest nadtlenek wodoru, który jest używany do wybielania, usuwania plam z odzieży i może to samo zrobić na naszej skórze. Oto jak przygotować lekarstwo:

Składniki

  • 4 krople nadtlenku wodoru
  • 3 krople gliceryny
  • 2 łyżki mleka w proszku
  • Sok z jednej cytryny

Przygotowanie


Wlej wszystkie składniki do szklanej miski, a następnie wymieszaj je drewnianą łyżką, aż uzyskasz kremową konsystencję. Pozostaw pastę na 5 minut przed użyciem.

StosowanieNajpierw umyć twarz łagodnym mydłem, a następnie nałożyć maskę przed pójściem spać i pozostawić na noc. Rano zmyć zimną wodą. Powtarzaj proces codziennie przez tydzień, aby uzyskać najlepsze wyniki.

Jak zapobiegać skazom

Istnieją pewne środki ostrożności, które mogą pomóc w zapobieganiu skazom i ciemnym plamom na skórze. Ogólnie rzecz biorąc, należy unikać ekspozycji na słońce między 11:00 a 15:00, ponieważ promienie słoneczne są w tym czasie najsilniejsze. Unikaj stosowania kosmetyków do skóry, ponieważ mogą one uszkodzić skórę i powodować dalsze problemy.

NIE PRZEGAP!  Używaj tej maski raz w tygodniu, a twoje włosy będą grubsze

Stosując balsam do opalania, nakładaj go co najmniej 20 minut przed wystawieniem swojego ciała na słońce. Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami i wypróbuj wyżej wymienione lekarstwo w celu leczenia i zapobiegania chorobie.

NIE PRZEGAP!  Używaj tej maski raz w tygodniu, a twoje włosy będą grubsze


Jak zatrzymać wypadanie włosów i sprawić by rosły szybciej?

Wypadanie włosów jest najczęściej związane ze stresem, ciążą, menopauzą i utratą wagi, ale może się to zdarzyć z wielu innych powodów. To normalne, że organizm...

Stosując ten preparat pozbyłam się żylaków w ciągu kilku dni.

Kobiety są zazwyczaj najbardziej dotknięte tym problemem, zwłaszcza po osiągnięciu określonego wieku. Na początku żylaki może i nie są tak uciążliwe, ale  z upływem czasu...

Babcina receptura, która pomoże Ci pozbyć się żylaków

W internecie można znaleźć wiele produktów, które mają pomóc Ci pozbyć się żylaków. Jednak większość z tych środków nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Na szczęście mamy dla...

Użyj tego olejku do szybkiego wzrostu włosów, brwi i rzęs

Czy jesteś zadowolony ze swoich włosów, czy spędzasz godziny przed lustrem próbując je naprawić? Dobra pielęgnacja włosów sprawi, że będą lśniące, pełne blasku i...

Sprawdź jak pozbyć się upartych worków, cieni spod oczu

Worki pod oczami to bardzo częsty problem, który pojawia się wraz z wiekiem i wydaje się być nieodłączną częścią procesu starzenia się. 
NIE PRZEGAP!  Jak zatrzymać wypadanie włosów? Spraw by rosły szybciej i silniejsze!
Ten problem sprawia,...

Jak skutecznie usunąć plamy starcze, zmarszczki z twarzy i rozjaśnić skórę w ciągu tygodnia

W tym artykule znajdziesz niesamowity przepis, aby uzyskać gładką i idealnie gładką skórę w ciągu zaledwie tygodnia. Jest w 100% naturalny i wymaga tylko dwóch...