Strona głównaUrodaDoskonała sztuczka dla włosów, po której będą grube i lśniące

Doskonała sztuczka dla włosów, po której będą grube i lśniące

Istnieje wiele czynników wpływających na jakość włosów. Obejmują one zanieczyszczenie środowiska, ekspozycję na słońce, chlorowaną wodę, a także nadmierne używanie produktów do układania włosów. 

Jak za pomocą pomidora pozbyć się blizn potrądzikowych

Pomidor zawiera wysoki poziom likopenu, to przeciwutleniacz, który ma wspaniałe korzyści dla skóry. Likopen zabezpiecza skórę przed promieniami ultrafioletowymi, co opóźnia starzenie skóry i chroni przed nowotworami...

Chociaż chcemy wierzyć, że te produkty do pielęgnacji włosów są korzystne, często są obciążone silnymi chemikaliami i syntetycznymi związkami, które wyrządzają więcej szkód niż pożytku.

Z drugiej strony naturalne traktowanie włosów jest niezwykle korzystne dla poprawy ogólnej jakości i wyglądu skóry głowy i włosów. Proponowany przez nas przepis wspomagający włosy działa doskonale, usuwając wszystkie zanieczyszczenia z włosów, przywracając im witalność, blask i miękkość.

Wreszcie, odżywia twoje włosy witaminami i składnikami odżywczymi, niezbędnymi dla zdrowego wzrostu włosów.

Składniki:Puree z 1 banana

Sok z 1 cytryny

2 l mleka

Wskazówki:Zacznij od podgrzania mleka, ale uważaj, aby go nie zagotować. Dodaj puree z banana i sok z cytryny. Dobrze wymieszaj, aż wszystkie składniki dobrze się połączą.

Nałóż to na włosy i skórę głowy. Delikatnie wmasuj, aby część maski została wchłonięta przez skórę głowy, a następnie pozostaw na około 15 do 30 minut lub do czasu, aż włosy wyschną. Na koniec umyj włosy bardzo łagodnym szamponem.

Wystarczy pocierać skórę tą przyprawą i zmarszczki znikną!

Zarówno mężczyźni jak i kobiety walczą z tym problemem estetycznym każdego dnia. Zmarszczki i starość - cóż, wszyscy wiemy, że te dwie rzeczy są ze...

Ta maska ​​do włosów sprawi, że twoje włosy będą miękkie i lsniące. Aby uzyskać najlepsze wyniki, stosuj ją dwa razy w tygodniu.


TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły