Doskonała sztuczka dla włosów, po której będą grube i lśniące

Istnieje wiele czynników wpływających na jakość włosów. Obejmują one zanieczyszczenie środowiska, ekspozycję na słońce, chlorowaną wodę, a także nadmierne używanie produktów do układania włosów. 

Chociaż chcemy wierzyć, że te produkty do pielęgnacji włosów są korzystne, często są obciążone silnymi chemikaliami i syntetycznymi związkami, które wyrządzają więcej szkód niż pożytku.

Z drugiej strony naturalne traktowanie włosów jest niezwykle korzystne dla poprawy ogólnej jakości i wyglądu skóry głowy i włosów. Proponowany przez nas przepis wspomagający włosy działa doskonale, usuwając wszystkie zanieczyszczenia z włosów, przywracając im witalność, blask i miękkość.

Wreszcie, odżywia twoje włosy witaminami i składnikami odżywczymi, niezbędnymi dla zdrowego wzrostu włosów.

Składniki:

Puree z 1 banana

Sok z 1 cytryny

2 l mleka

Wskazówki:

Zacznij od podgrzania mleka, ale uważaj, aby go nie zagotować. Dodaj puree z banana i sok z cytryny. Dobrze wymieszaj, aż wszystkie składniki dobrze się połączą.

Nałóż to na włosy i skórę głowy. Delikatnie wmasuj, aby część maski została wchłonięta przez skórę głowy, a następnie pozostaw na około 15 do 30 minut lub do czasu, aż włosy wyschną. Na koniec umyj włosy bardzo łagodnym szamponem.

Ta maska ​​do włosów sprawi, że twoje włosy będą miękkie i lsniące. Aby uzyskać najlepsze wyniki, stosuj ją dwa razy w tygodniu.