Strona głównaUrodaKrem antycellulitowy - 1-sze wyniki już po tygodniu stosowania

Krem antycellulitowy – 1-sze wyniki już po tygodniu stosowania

Domowej roboty kremy są nie tylko łatwe do wykonania, ale są często znacznie lepsze w porównaniu do znanych marek zakupionych w sklepach.

Poniżej znajdziesz przepis na wspaniały krem, który samodzielnie przygotujesz w domowym zaciszu, a używając go codziennie zauważysz pierwsze oznaki poprawy w ciągu jednego tygodnia.

Składniki:

    • 100 ml nawilżającego kremu dla niemowląt (wybierz ten, który preferujesz)
    • 20 kropli pomarańczowego olejku eterycznego

  • 3-5 kropli olejku cynamonowego

Nawilżający krem dla niemowląt jest doskonałym rozwiązaniem do wytwarzania kremu antycellulitowego, ponieważ nie zawiera chemikaliów i innych toksycznych substancji. Ponadto doskonale nawilża skórę.

Według specjalistów od piękna, olejki cytrusowe są niezwykle skuteczne w zwalczaniu cellulitu. Możesz użyć cytrynowego, pomarańczowego.

Cynamon ma specyficzny zapach. W połączeniu z pomarańczowym olejkiem eterycznym zapewnia wyjątkowe rezultaty.

Jak przygotować ten wspaniały antycellulitowy krem:

W słoiku umieść wszystkie składniki i wymieszaj, aż uzyskasz jednolitą konsystencję. Nie wolno używać więcej niż 5 kropli olejku eterycznego z cynamonu.

Odstaw mieszaninę na 8-10 godzin przed użyciem. Następnie wymieszaj ją ponownie i umieśc krem w miejscach występowania cellulitu.

Pamiętaj, aby szczelnie zamknąć słoik po każdym użyciu. Tak przygotowany krem można używać maksymalnie przez 4 tygodnie, po tym czasie należy przygotować nowy.

Zobacz Też: