Strona głównaUrodaKrem odmładzający! Wcieraj w skórę i zobacz magię!

Krem odmładzający! Wcieraj w skórę i zobacz magię!

Starzenie się jest całkowicie naturalnym procesem, który przydarza się nam wszystkim z czasem. Zaczynamy zauważać pierwsze oznaki starzenia się na naszej twarzy i zaczynamy panikować. 

Cienkie linie i zmarszczki wokół oczu, ciemnych plam i okręgów, powiększone pory, obwisła skóra pod brodą i na szyi, wszystko to jest nieuniknione.

Kiedy zaczniemy zauważać te oznaki, zaczynamy myśleć o tym, jak możemy odwrócić proces i co robić, aby jak najlepiej ukryć oznaki starzenia się.

Czyniąc to, zazwyczaj myślimy o skórze na naszej twarzy i szyi, a prawie zawsze zapominamy o naszych dłoniach, które mogą również wykazywać oznaki starzenia się i mogą być znacznie bardziej widoczne niż na twarzy i szyi.

Wynika to częściowo z faktu, że stale używamy naszych rąk i nie zwracamy na nie tak dużej uwagi.

Jeśli chcesz odmłodzić ręce i sprawić, że będą wyglądać młodziej i czuć się bardziej miękko, ten artykuł ma rozwiązanie dla Ciebie. Receptura, którą chcemy się podzielić, sprawi, że Twoje dłonie będą miękkie i jedwabiste, jak nigdy dotąd. Przepis na złuszczający peeling dłoni, który usunie wszystkie martwe komórki naskórka i odmłodzi skórę.

Jest bardzo prosty w wykonaniu, ale jest niezwykle skuteczny, o wiele skuteczniejszy niż te, które można kupić w sklepie.

Składniki:

  • 2 łyżki stołowe brązowego cukru
  • 1 łyżka oliwy lub oleju kokosowego
  • 1 łyżeczka cynamonu.

Przygotowanie:

Weź małą miskę i wymieszaj wszystkie składniki, aż otrzymasz jednorodną pastę. Nałóż pastę na dłonie i delikatnie wmasuj. Spłucz ciepłą wodą i osusz je bawełnianym ręcznikiem. Zauważysz niesamowite rezultaty zaraz po pierwszej aplikacji.

Zobacz Też: