Strona głównaUrodaJak łatwo usunąć brodawki stosując nadtlenek wodoru

Jak łatwo usunąć brodawki stosując nadtlenek wodoru

Brodawki są powszechnym problemem, z którym boryka się wielu ludzi i chociaż nie są szczególnie niebezpieczne i nie zagrażają życiu mogą być dość niewygodne i nieprzyjemne. 

Żylaki: Nasze babcie robiły maść na nie ze składników, które masz w spiżarni

Zrób prosty domowy lubrykant ze składników, które zwykle masz w domu. Żylaki występują najczęściej na kończynach dolnych i według badań dotykają nawet jedną trzecią całej...

Istnieją różne metody usuwania, niektóre wymagają zabiegów chirurgicznych, ale nadtlenek wodoru okazał się najłatwiejszym i najszybszym sposobem usuwania brodawek ze skóry i można to zrobić w domu. Procedura jest bardzo prosta i bezbolesna i nie potrzebujesz pomocy medycznej.

Oto, czego potrzebujesz:

    • 35% nadtlenek wodoru klasy spożywczej
    • Waciki bawełniane
    • Pilnik do paznokci lub pumeks (na brodawki podeszwowe)

Najpierw przeczytaj poniższe środki ostrożności, a następnie możesz zacząć.

Jeśli chcesz usunąć brodawkę podeszwową namocz bawełniany wacik w nadtlenku wodoru i ostrożnie nałóż go na brodawkę. Uważaj, aby nie nałożyć go na zdrową skórę, ponieważ może to spowodować podrażnienie. Powtórz ten proces 3-5 razy dziennie w ciągu 1-2 tygodni.Zauważysz, że skóra wokół zaatakowanego obszaru staje się biała i tak powinno być. Kontynuuj stosowanie wodoru, aż brodawka stanie się czarna i sama odpadnie. Jeśli masz do czynienia z brodawkami podeszwowymi może upłynąć trochę czasu, zanim całkowicie je usuniesz, ponieważ są głębsze, ale pamiętaj, że znikną.

Środki ostrożności:Modzele na stopach – domowe sposoby na usunięcie bolących odcisków

Modzele na stopach są spowodowane powtarzającym się naciskiem na miejsce skóry. Dodatkowe warstwy skóry rosną ponad dotkniętym obszarem, aż pojawi się ostrzejszy, wypukły guz. Twoje ciało...

  • Nie nakładaj wodoru na nienaruszoną skórę.
  • 35% nadtlenek wodoru jest bardzo mocnym roztworem, więc jeśli brodawka znajduje się na bardziej wrażliwym obszarze, należy go rozcieńczyć wodą.
  • Nadtlenek wodoru NIE MOŻE być używany do usuwania brodawek wokół oczu lub powiek, ponieważ może to uszkodzić wzrok.

TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły