Strona głównaUrodaNajbardziej skuteczny domowej roboty preparat na rozstępy i cellulit

Najbardziej skuteczny domowej roboty preparat na rozstępy i cellulit

Eksfoliacja pobudza krążenie i pomaga odmłodzić komórki skóry, a po złuszczeniu skóra staje się bardziej gładka. Złuszczanie może nie tylko oczyścić skórę, ale także usunąć rozstępy i cellulit.

Proces złuszczania przy użyciu cukru i soli jest bardzo popularny, ponieważ może on całkowicie pozbyć się rozstępów i cellulitu w domu zaciszu i to bez konieczności stosowania drogich zabiegów.

Składniki:

– 250 g soli morskiej


– 250 g cukru

– 100-150 ml oliwy z oliwekSól morska wzbogacona jest jodem i mikroelementami, które przyczyniają się do odbudowy skóry, dlatego zaleca się stosowanie tego typu soli.Zobacz też


Przygotowanie:

Cały proces przygotowania opiera się na połączeniu i wymieszaniu ze sobą wszystkich składników. Pozostaw powstałą mieszankę na pół godziny, a następnie dokładnie ponownie wymieszaj.

Stosowanie:

– Nałóż mieszankę na problematyczne miejsca na ciele i za pomocą kolistych ruchów wykonaj masaż przez 2-3 minuty. Wykonuj ten proces każdego wieczoru przed prysznicem.


– Po prysznicu zastosuj krem nawilżający lub balsam do ciała.

Czytaj także:  Ten preparat pomoże Ci wyeliminować cellulit w krótkim czasie

Po zaledwie miesiącu regularnego stosowania zauważysz, że rozstępy i cellulit stają się mniej widoczne, po pierwszych pozytywnych wynikach nie przerywaj leczenia. Możliwe jest prawie całkowite usunięcie rozstępów i cellulitu przy użyciu tego preparatu.


TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły