Naturalne lekarstwo na piękne, długie włosy oraz promienistą skórę

Nie ma wątpliwości, że cały świat wie o indyjskiej aktorce Priyanka Chopra. Ta naturalnie piękna kobieta ma 15-letnią karierę w branży filmowej i modowej, podczas której pochwaliła się fanom wieloma trikami kosmetycznymi.

Jest dawną Miss Świata, ale także pierwszą Indianką, która stała się twarzą Guess.

Włosy:   Jej grube, lśniące włosy są prawdopodobnie najbardziej zauważalną częścią twarzy. To z powodu jej pięknych włosów ta Bollywoodzka aktorka może układać różne fryzury za każdym razem, gdy pojawia się na czerwonym dywanie.

Kiedy zapytano ją o jej sekret, powiedziała, że ​​masaż gorącym olejem kokosowym jest czymś, co robi regularnie. Ta kuracja jest bardzo korzystna dla poprawy jakości włosów i kontrolowania uszkodzeń włosów lub wypadania włosów. Masuje skórę głowy gorącym olejem trzy razy w tygodniu.

Skóra:   Zgodnie z tym światowym pięknem, najważniejszą rzeczą w zdrowej i promiennej skórze jest nawilżenie. Powiedziała: „ Nawodnienie, nawodnienie, nawodnienie! Zawsze powinieneś myć twarz przed snem, bez względu na wszystko.

„Jest też domowa maska ​​na twarz, którą kocha i potrzeba do niej tylko dwóch składników – pół szklanki jogurtu, do nawodnienia i 2 łyżki soku z cytryny do złuszczania. Wymieszaj składniki i nałóż na twarz. Pozwól działać maseczce przez pół godziny, zanim ją zmyjesz. To ulubiona maska ​​Priyanka Chopra, która utrzymuje skórę zdrową i nawilżoną.

👇Udostępnij znajomym👇

Zobacz Też: