Naturalny żel do pielęgnacji rozstępów, zmarszczek, oparzeń i skaz

Zarówno aloes i olej kokosowy mają właściwości nawilżające, lecznicze i regeneracyjne, które pomagają zminimalizować wygląd różnych chorób skóry.

Każdego dnia Twoja skóra jest narażona na różne stresory środowiskowe, takie jak promienie UV i inne czynniki, które powoli ją pogarszają.

W związku z tym zaczniesz dostrzegać różne rodzaje niedoskonałości, które pokazują Twój wiek, nawet gdy jesteś jeszcze młody.

Aby zmniejszyć te efekty i przyspieszyć proces gojenia małych ran, ludzie prawie zawsze korzystają z produktów kosmetycznych sprzedawanych w sklepach.

Ale są w 100% naturalne opcje, które można wykonać za pomocą wyjątkowo niedrogich składników, które są pełne korzyści dla skóry.

W tej grupie znajduje się uspokajający i odżywczy żel, który zwalcza rozstępy, zmarszczki i inne typowe problemy skórne.

Zawiera witaminy, minerały i związki przeciwutleniające, które pomagają w regeneracji komórek zwalczających uszkodzenia skóry.

Co zawiera ten naturalny żel, który dba o twoją skórę?

Ten naturalny żel zwalcza zmiany skórne i pochodzi z cudownej rośliny aloesu. Działa cuda w połączeniu z olejem kokosowym i olejkami eterycznymi.

Wszystkie te produkty są doskonałe dla skóry i zawierają ważne składniki odżywcze do wzmocnienia i naprawy.

A ponieważ nie chcemy, abyś miał jakiekolwiek wątpliwości co do jego właściwości, poniżej zajmiemy się szczegółami dotyczącymi właściwości tych podstawowych składników.

Korzyści z żelu aloesowego

Roślina ta zawiera żel bogaty w składniki odżywcze, które rewitalizują i nawilżają skórę. Jego wysoka zawartość wody, a także enzymy i substancje przeciwutleniające, powstrzymują uszkodzenia oksydacyjne spowodowane przez wolne rodniki. Zapobiega nadmiernej utracie kolagenu i elastyny.

Korzyści z oleju kokosowego

Obecnie olej kokosowy jest klasyfikowany jako „super żywność” ze względu na jego właściwości odżywcze.

Jego wysoka zawartość niezbędnych olejków tłuszczowych, witamin i przeciwutleniaczy sprawiają, że jest cudowny do pielęgnacji skóry.

Zawiera również substancje przeciwzapalne, a także te, które nawilżają i są antybakteryjne. To pomaga zwalczać trądzik, przebarwienia i drobne blizny, które wpływają na wygląd.

Jak przygotować ten naturalny żel do leczenia niedoskonałości skóry

Składniki

  • 7 łyżek oleju kokosowego (105 gramów)
  • 7 łyżek żelu aloesowego (105 gramów)
  • 10 kropli do wyboru olejku eterycznego

Wskazówki

  • Umieść żel w misce i wymieszaj z olejem kokosowym.
  • Mieszaj przez trzy do pięciu minut, aż powstanie lśniąca, jednorodna mieszanina.
  • Dodaj krople olejku i mieszaj dalej.
  • Przechowywać produkt w szklanym pojemniku z pokrywką, w chłodnym, suchym miejscu.

Metoda aplikacji

  • Używaj tego produktu codziennie, najlepiej po prysznicu, ponieważ jest to czas, w którym skóra jest najbardziej zdolna do wchłonięcia.
  • Weź niewielką ilość żelu i delikatnie wmasuj go we wszystkie miejsca, które chciałbyś leczyć, wykonując okrężne ruchy.

Teraz już wiesz, jak zrobić naturalny żel, dzięki któremu Twoja skóra będzie promienna. Używaj go nieustannie w swojej rutynie, a zobaczysz niesamowite rezultaty już po kilku tygodniach użytkowania.

👇Udostępnij znajomym👇

Zobacz Też: