Strona główna Uroda Niesamowite efekty masażu łyżeczkami, efekty w ciągu 12 dni!

Niesamowite efekty masażu łyżeczkami, efekty w ciągu 12 dni!

Gdy ludzie się starzeją prawdopodobnie zauważyłeś, że na twarzy pojawiają się zmarszczki i obrzęk oczu. Są to normalne oznaki starzenia się, ponieważ wraz z wiekiem elastyczność skóry zaczyna się zmniejszać, a tkanka podskórna staje się bardziej wrażliwa.

Jeśli chcesz zachować piękno i młodzieńczy wygląd swojej skóry, ten wspaniały masaż łyżeczkami zalecany przez słynnego niemieckiego kosmetologa Rene Kocha może ci pomóc.

Co sprawia, że ​​masaż twarzy jest tak skuteczny?

Przede wszystkim jest to prostota – możesz wyeliminować nadmiar płynu znajdującego się w tkance, poprawić krążenie krwi, zmniejszyć widoczne drobne linie i zmarszczki, zwiększyć elastyczność i gładkość skóry.

Pierwsze wyniki są widoczne już po 12 dniach. Pamiętaj jednak, że w tym okresie musisz codziennie wykonywać masaż łyżeczką.

Ta technika masażu twarzy jest dość łatwa. Będziesz potrzebować dwóch łyżeczek do herbaty, małej miski wypełnionej ciepłym olejem (użyj olejku eterycznego, takiego jak oliwa z oliwek, słonecznika lub siemienia lnianego) oraz szklankę zimnej wody i trochę kostek lodu.

Po uzyskaniu tych rzeczy możesz zacząć od następującej procedury.

1. Dokładnie oczyść twarz, usuwając cały makijaż. Nałóż krem ​​nawilżający. W międzyczasie zdezynfekuj łyżki alkoholem i umieść je w szklance z zimną wodą i lodem.

2. Gdy łyżeczki do herbaty są zimne, połóż je na górnych powiekach. Przytrzymaj je przez kilka sekund, powtarzając to 5 razy. Kiedy łyżki się rozgrzeją, zmień je na zimne. Wykonaj tę samą procedurę z dolnymi powiekami. Ta technika jest świetna do eliminacji obrzęków w tym obszarze.

3. Przed rozpoczęciem masażu twarzy włóż łyżki do rozgrzanego oleju, pozostawiając je na chwilę. Następnie delikatnie dociśnij je do linii twarzy. Musisz przejść przez podstawowe linie twarzy. Każdy z tych ruchów pokazanych na obrazku należy wykonać dziesięć razy.

masowanie twarzy

Kiedy zauważysz, że łyżka nie ślizga się po twarzy, musisz nałożyć na nią więcej oleju. Po zakończeniu masażu użyj gorącej wody, aby dokładnie umyć twarz.

Maksymalny czas tego masażu twarzy powinien wynieść dziesięć minut. Zacznij od 1–2 minut pierwszego dnia i stopniowo zwiększaj czas każdego dnia. Na koniec masaż powinien trwać 10-12 minut.

Możesz wykonać ten masaż o dowolnej porze dnia i możesz go kontynuować tak długo, jak chcesz. Najlepszych efektów można się spodziewać, jeśli wykonasz go przez 12 dni z rzędu.

POLEĆ TEN ARTYKUŁ ZNAJOMYM

zobacz także


loading...
loading...

Wszystkie informacje zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Dłonie i twarz to główne części ciała, na które my jak i inne osoby zwracają uwagę podczas spotkania, relacji z klientami. Dlatego warto o nie...
Większość kobiet chce, aby ich skóra była miękka, promienna i pozbawiona jakichkolwiek skaz, które odzwierciedlałyby ich wiek. W odpowiedzi na to przemysł kosmetyczny opracował setki kosmetyków, które zwalczają...
Wszyscy wiemy jak ważne jest, aby mieć zdrowe zęby. Zdrowie naszej jamy ustnej jest niezwykle ważne, ponieważ jeśli nie będziemy zwracać uwagę na to,...
Poniżej oferujemy najlepszą recepturę na śniadanie, szczególnie nadaje się ono dla tych, którzy starają się stracić nadmiar tłuszczu z brzucha.  Oprócz tego, że jest ono naprawdę...
Wypadanie włosów jest częstym problemem kosmetycznym dotykającym zarówno mężczyzn jak i kobiety. Chociaż utrata 50-100 włosów dziennie jest dość normalna, gwałtowna utrata włosów może...