Niesamowite efekty masażu łyżeczkami, efekty w ciągu 12 dni!

Gdy ludzie się starzeją prawdopodobnie zauważyłeś, że na twarzy pojawiają się zmarszczki i obrzęk oczu. Są to normalne oznaki starzenia się, ponieważ wraz z wiekiem elastyczność skóry zaczyna się zmniejszać, a tkanka podskórna staje się bardziej wrażliwa.

Jeśli chcesz zachować piękno i młodzieńczy wygląd swojej skóry, ten wspaniały masaż łyżeczkami zalecany przez słynnego niemieckiego kosmetologa Rene Kocha może ci pomóc.

Co sprawia, że ​​masaż twarzy jest tak skuteczny?

Przede wszystkim jest to prostota – możesz wyeliminować nadmiar płynu znajdującego się w tkance, poprawić krążenie krwi, zmniejszyć widoczne drobne linie i zmarszczki, zwiększyć elastyczność i gładkość skóry.

Pierwsze wyniki są widoczne już po 12 dniach. Pamiętaj jednak, że w tym okresie musisz codziennie wykonywać masaż łyżeczką.

Ta technika masażu twarzy jest dość łatwa. Będziesz potrzebować dwóch łyżeczek do herbaty, małej miski wypełnionej ciepłym olejem (użyj olejku eterycznego, takiego jak oliwa z oliwek, słonecznika lub siemienia lnianego) oraz szklankę zimnej wody i trochę kostek lodu.

Po uzyskaniu tych rzeczy możesz zacząć od następującej procedury.

1. Dokładnie oczyść twarz, usuwając cały makijaż. Nałóż krem ​​nawilżający. W międzyczasie zdezynfekuj łyżki alkoholem i umieść je w szklance z zimną wodą i lodem.

2. Gdy łyżeczki do herbaty są zimne, połóż je na górnych powiekach. Przytrzymaj je przez kilka sekund, powtarzając to 5 razy. Kiedy łyżki się rozgrzeją, zmień je na zimne. Wykonaj tę samą procedurę z dolnymi powiekami. Ta technika jest świetna do eliminacji obrzęków w tym obszarze.

3. Przed rozpoczęciem masażu twarzy włóż łyżki do rozgrzanego oleju, pozostawiając je na chwilę. Następnie delikatnie dociśnij je do linii twarzy. Musisz przejść przez podstawowe linie twarzy. Każdy z tych ruchów pokazanych na obrazku należy wykonać dziesięć razy.

masowanie twarzy

Kiedy zauważysz, że łyżka nie ślizga się po twarzy, musisz nałożyć na nią więcej oleju. Po zakończeniu masażu użyj gorącej wody, aby dokładnie umyć twarz.

Maksymalny czas tego masażu twarzy powinien wynieść dziesięć minut. Zacznij od 1–2 minut pierwszego dnia i stopniowo zwiększaj czas każdego dnia. Na koniec masaż powinien trwać 10-12 minut.

Możesz wykonać ten masaż o dowolnej porze dnia i możesz go kontynuować tak długo, jak chcesz. Najlepszych efektów można się spodziewać, jeśli wykonasz go przez 12 dni z rzędu.

POPULARNE ARTYKUŁY

POPULARNE ARTYKUŁY


loading...
loading...

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Hemofilia: przyczyny, objawy i leczenie

Co to jest hemofilia?Hemofilia jest dziedzicznym zaburzeniem krzepnięcia krwi, w którym dana osoba nie ma lub ma niski poziom pewnych białek zwanych "czynnikami krzepnięcia...

Pozbądź się siwych włosów wykorzystując tylko jeden składnik

Większość kobiet maskuje siwe włosy komercyjnymi farbami do włosów. Co najgorsze są nieświadome, że produkty te są obciążone substancjami chemicznymi, które w dłuższej perspektywie...

Cytryna i imbir: wspaniali sojusznicy do walki z migreną

Cytryna i imbir mogą pomóc w zapobieganiu i leczeniu migreny. Możesz także poprawić swoją kondycję, zmniejszając ilość spożywanych białek i tłuszczów mlecznych i zwierzęcych.Migreny są...

Dlaczego powinno używać się octu jabłkowego do obniżania wysokiego ciśnienia krwi?

Jeśli mocno wierzysz w dobro octu jabłkowego, oto więcej dobrych wiadomości na jego temat. Badania mówią, że ocet jabłkowy zawiera składniki odżywcze, które mogą...

Pozbądź się opryszczki za pomocą jednego kuchennego składnika

Opryszczka lub pęcherze gorączki występują, gdy ciało jest zakażone wirusem opryszczki pospolitej (HSV). Są to małe swędzące pęcherze, które zwykle pojawiają się wokół zewnętrznych...

Prednizon: zastosowania,dawkowanie, efekty uboczne

Prednizon zapewnia ulgę w obszarach objętych stanem zapalnym. Jest stosowany w leczeniu wielu różnych stanów, takich jak stany zapalne (obrzęk), ciężkie alergie, problemy z nadnerczami,...