Strona głównaUrodaOcet jabłkowy pomoże Ci pozbyć się cellulitu w magiczny sposób!

Ocet jabłkowy pomoże Ci pozbyć się cellulitu w magiczny sposób!

Cellulit to trwały podskórny tłuszcz, który powoduje wgłębienie skóry. Zwykle pojawia się na biodrach i udach kobiet. 

Skóra celulitowa jest podobna do skórki pomarańczowej. Ogólnie rzecz biorąc, cellulit powstaje w wyniku niezdrowego stylu życia i genetyki.

W tym artykule znajdziesz niezwykle prosty sposób na pozbycie się cellulitu.

Będziesz potrzebować tylko jednego składnika, który prawdopodobnie masz w swojej kuchni.

Ocet jabłkowy to niezwykle skuteczny naturalny środek przeciw cellulitowi. Jest bogaty w magnez, wapń, potas i inne minerały, które stymulują krążenie i eliminują nadmiar płynów z organizmu. Ocet jabłkowy zapobiega zatrzymywaniu wody i płynów wokół żołądka i ud.

Lecznicze właściwości octu jabłkowego są znane od starożytnej Grecji, Rzymu i Egiptu.

Co więcej, ten naturalny środek może stymulować utratę wagi, redukować cellulit i zapobiegać wzdęciom.

Możesz przygotować tę mieszankę antycellulitową w domu. Wszystko czego potrzebujesz to mieszanie jednej części octu jabłkowego z dwiema częściami wody. Opcjonalnie możesz dodać trochę miodu. Przetrzyj powstałą mieszaniną skórę, gdzie występuje cellulit i pozwól jej działać przez 30 minut. Następnie spłucz ciepłą wodą.

Powtórz tę procedurę dwa razy dziennie, aż uzyskasz pożądane wyniki. Można również zastosować inne leczenie, które jest równie skuteczne.

Połącz równe części wody i octu jabłkowego. Nałóż mieszaninę na dotknięty obszar. Owiń obszar folią spożywczą i nałóż na nią ciepły ręcznik. Pozwól działać przez godzinę. Następnie zdejmij osłonę i spłucz letnią wodą. Powtarzaj tę procedurę regularnie, aż twój cellulit całkowicie zniknie.

Dla tych, którzy chcą stracić na wadze:

Wymieszaj dwie łyżki octu jabłkowego i jedną łyżeczkę miodu. Spożywaj miksturę dwa razy dziennie, aż uzyskasz pożądane rezultaty.

Zobacz Też: