Strona główna Uroda Oczyszczanie skóry twarzy i usuwanie cieni spod oczu

Oczyszczanie skóry twarzy i usuwanie cieni spod oczu

Soda oczyszczona jest naturalnym i łatwo dostępnym składnikiem o wielu korzyściach zdrowotnych. Poza tym, że potrafi leczyć liczne choroby, może być wykorzystywana jako potężny produkt kosmetyczny i czyszczący.

W tym artykule wyjaśnimy, w jaki sposób można używać sody oczyszczonej, aby wyleczyć trądzik i wyeliminować cienie pod oczami. 

Usuń trądzik używając maseczki z sody

Soda oczyszczona skutecznie regeneruje skórę, zapewniając doskonałą cerę. Wiele osób poświadczyło skuteczność tego produktu.

Co musisz zrobić?

Umieść kilka kropli wody w małej miseczce wraz z sodą oczyszczoną. Mieszaj, aż powstanie  idealna pasta. Nie dodawaj zbyt dużej ilości wody, gdyż mieszanina nie będzie skuteczna w złuszczaniu skóry.

Zastosuj pastę w miejscu występowania blizn trądzikowych lub trądziku. Delikatnie masuj, a następnie pozostaw pastę przez kilka minut. Pasta utwardza ​​się wraz z odparowaniem wody.

Na koniec spłucz dokładnie skórę letnią wodą. Rozważ wykonanie tego zabiegu co wieczór przed pójściem spać.

Usuń ciemne kręgi i worki pod oczami

Dodaj 1 łyżeczkę sody do szklanki gorącej wody lub herbaty i dobrze wymieszaj. Weź dwa płatki bawełniane i zanurz je w roztworze.

Następnie umieść płatki bawełniane pod oczami w miejscu występowania cieni lub worków. Zostaw na około 15 minut przed spłukaniem twarzy wodą. Na koniec zastosuj krem ​​nawilżający.

POLEĆ TEN ARTYKUŁ ZNAJOMYM

zobacz także


loading...
loading...

Wszystkie informacje zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Uda i biodra to region, w którym najszybciej przybywa tkanki tłuszczowej, a co najgorsze trudno się jej pozbyć. Chcielibyśmy Wam zaproponować kilka prostych ćwiczeń, które można...
Kwas acetylosalicylowy jest prawdopodobnie jedną z rzeczy, którą wszyscy mamy w domu. Jest to doskonałe narzędzie do walki z bólem, a czasami jest skuteczny...
Wiele kobiet wydaje masę pieniędzy na różne produkty kosmetyczne pomagające usunąć zmarszczki, które zwykle nie są skuteczne. Chcieliśmy oznajmić wszystkim panią z tym problemem, że...
Najnowsze badania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu Oksfordzkiego wykazały, że kobiety z większymi pupami są inteligentniejsze i mniej podatne na przewlekłe choroby niż kobiety...
W dawnych czasach łysienie i wypadanie włosów związane było ze starością, ale w dzisiejszych czasach ze względu na współczesny niezdrowy styl życia problem ten dotyk coraz to młodsze osoby. Wiele...