Podejmij tygodniowe wyzwanie, które usunie plamy i worki spod oczu

Jeśli cienie lub plamy na twarzy przeszkadzają Ci w codziennym życiu nadszedł czas, aby podjąć wyzwanie, które polega na regularnym stosowaniu naturalnej maseczki przez 1 tydzień, która może zapewnić niepowtarzalną jakość skóry twarzy.

Ta maseczka zapewni zdrową i świeżą skórę w ciągu zaledwie 1 tygodnia i usunie ciemne znaki z twarzy w sposób naturalny.

Zamiast używać drogich kremów kosmetycznych, warto sięgnąć po naturalny i niedrogi sposób na pozbycie się tego problemu.

Składniki:

– żel aloesowy – 3 łyżki

– kapsułki z witaminą E – 2 szt
– Woda różana – 2 łyżeczki

– Gliceryna – ½ łyżeczki

Przygotowanie:

Przygotuj małą miseczkę i umieść w niej 3 łyżki żelu aloesowego. Możesz użyć gotowego żelu lub użyć świeżego ekstraktu z liści.

Następnie dodaj 2 łyżeczki wody różanej, ½ łyżeczki gliceryny, przetnij kapsułki z witaminą E i dodaj do mieszaniny. Wszystko dokładnie wymieszaj.

Rozprowadź serum na całej swojej twarzy i delikatnie masuj przez 10 minut. Pozostaw maseczkę na twarzy przez 1 godzinę, a następnie zmyj zimną wodą.

Stosouj ten niesamowity środek przez 1 tydzień, aby uzyskać bez skazy i świecącą skórę.

Żel aloesowy używany w tym lekarstwie jest pomocny w leczeniu uszkodzonej skóry, chroni ją przed infekcją i usuwa trądzik.

Woda różana pomaga pozbyć się ciemnych plam i rozświetla skórę.

Gliceryna i witamina E zapewniają odżywienie dla skóry i odmłodzą matową, suchą skórę.