Pozbądź się zmarszczek w zaledwie siedem dni!

usuń zmarszczki

Istnieje łatwy i całkowicie naturalny sposób pozbycia się zmarszczek w domu, wystarczy poświęcić 5 minut swojego czasu i przygotować ten niesamowity przepis.

Ten domowy krem ​​do skóry może zdziałać cuda: nawilży skórę, poprawi cerę, wyeliminuje zmarszczki i spowolni proces starzenia.

[quads id=8]

Składa się z naturalnych składników i jest całkowicie wolny od substancji chemicznych, dzięki czemu jest bezpieczny i odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry.

Pierwsze wyniki będą widoczne już po tygodniu. Ten przepis jest idealny dla tych, którzy chcą odżywiać swoją skórę i sprawić, by wyglądała na odmłodzoną.

Składniki:

[quads id=9]

  • 1 żółtko
  • 2 łyżeczki oleju migdałowego (lub oliwy z oliwek)
  • ½ łyżeczki miodu
  • 2 łyżeczki wazeliny

Przygotowanie:

[quads id=10]

Wlej trochę wody do garnka i zagotuj. Umieść wazelinę w misce, połóż ją na parze i poczekaj, aż się rzotopi. Być może będziesz musiał trzymać ją nad garnkiem przez kilka minut. Odłóż na bok i dodaj wszystkie pozostałe składniki. Wymieszaj wszystko, aż uzyskasz jednorodny krem. Wlej do starego pustego pojemnika po innym kremie, 50 ml będzie w sam raz.

Stosowanie:

[quads id=7]

Oczyść skórę i nałóż krem, delikatnie masując twarz. Po kilku minutach usuń nadmiar wacikiem nasączonym wodą lub delikatnym tonikiem.

[quads id=5]

Uwaga: krem ​​potrzebuje co najmniej dwóch godzin, aby ​​wniknął w skórę, więc najlepiej jest go nakładać przed pójściem spać i pozostawić go na noc. Przechowuj krem ​​w lodówce i używaj go każdego wieczoru. Gdy skończy się zrób kolejną partię.