Pozbądź się żylaków z najbardziej skuteczną naturalną recepturą

Chociaż żylaki są na ogół związane ze starością, są też częstym problemem zdrowotnym u osób w każdym wieku.

Pojawiają się zarówno u mężczyzn, jak i kobiety. Istnieje wiele czynników, które prowadzą do osłabienia naczyń krwionośnych i obejmują one długie okresy przebywania w pozycji stojącej, noszenie niewygodnych butów, ciążę, genetykę, ale także dietę, opartą głównie na cukrze i pokarmach tuczonych.

Najważniejszym krokiem, który należy podjąć, aby zapobiec rozszerzeniu naczyń krwionośnych, jest zwiększenie spożycia witaminy C.

Jeśli masz już do czynienia z żylakami, w pełni naturalny przepis, który tutaj polecamy jest tym czego potrzebujesz.

Czego potrzebujesz:

½ szklanki posiekanej marchwi

3 łyżki stołowe żelu aloesowego

½ szklanki octu jabłkowego

Przygotowanie:

Zrób pastę, mieszając wszystkie składniki wykorzystując np. blender. Jeśli potrzebujesz więcej pasty, zwiększ odpowiednio ilość każdego składnika. Zastosuj powstałą pastę na obszarach dotkniętych i pozwól mu działać przez pół godziny. Jeśli twoje żylaki są na nogach, zaleca się, aby nogi były uniesione po nałożeniu pasty.

Zakończ cały proces zmywając pastę przy użyciu ciepłej wody. Powtarzaj leczenie tyle razy dziennie, ile potrzebujesz. Ten przepis zapewnia wysoką skuteczność ze względu na jego składniki.

Sprawdź to ➡ ➡  Wyeliminuj odciski w ciągu zaledwie jednego tygodnia stosując aspirynę

Po pierwsze marchewki są bogate w przeciwutleniacze i dlatego są stosowane w wielu produktach do pielęgnacji skóry. Mogą również zmniejszyć ryzyko chorób serca.

Ocet jabłkowy jest szczególnie skuteczny jako rozcieńczalnik krwi, który zapobiega tworzeniu się skrzepów.

Ostatni, ale nie mniej ważny składnik, żel aloesowy od dawna jest częścią medycyny naturalnej w leczeniu wielu schorzeń, w tym zapalenia skóry.


ZOBACZ TAKŻE