Strona głównaUrodaJak pozbyć się ciemnych kręgów, cieni pod oczami i obudzić się bez nich!

Jak pozbyć się ciemnych kręgów, cieni pod oczami i obudzić się bez nich!

Ciemne kręgi pod oczami są częstym problemem kosmetycznym, który zwykle wynika z nadmiernej ekspozycji na stres, problemów zdrowotnych, niedoboru snu, niezdrowej diety i stylu życia.

Domowe sposoby na zmniejszenie porów, usunięcie pryszczy i blizn trądzikowych

Tłusta skóra może być bardzo problematyczna, a ludzie, którzy mają tłustą cerę wiedzą to najlepiej jak trudno jest o nią dbać. Zwykle tłusta skóra prowadzi...

Osoby w każdym wieku, w tym dzieci mogą być dotknięte tym stanem. Chociaż nie zagraża życiu, ciemne kręgi pod oczami poważnie wpływają na wygląd danej osoby, przez co wyglądają na niezdrowe, zmęczone, a nawet starsze.

Na szczęście medycyna naturalna oferuje szereg bezpiecznych zabiegów, które mogą skutecznie usuwać cienie pod oczami. Jednym z takich zabiegów jest wybrany przez nas przepis. Koszty jego przygotowania są znikome i jest całkowicie bezpieczny w użyciu.

Co najlepsze, okazał się niezwykle pomocny dla wszystkich, którzy go wypróbowali. Ten niesamowity domowy środek pomoże Ci szybko i łatwo pozbyć się cieni pod oczami.

Jest to zarówno bezpieczne, jak i skuteczne lekarstwo i wykorzystuje tylko 3 łatwo dostępne składniki: miód, ziemniaki i sok z ogórka.

Składniki:1 łyżka miodu

1 łyżeczka świeżego soku z ogórka1 łyżeczka świeżo startego ziemniaka

Wskazówki:

Używasz go do sałatek, ale czy wiesz, że dzięki niemu wybielisz zęby?

Jeżeli chcesz mieć bielsze zęby, a zarazem nie wydawać pieniędzy na drogie zabiegi wybielania zębów to przeczytaj poniższy artykuł, ponieważ zawarty jest w nim przepis, który...

  1. Przygotuj pastę, mieszając wszystkie składniki razem.
  2. Dokładnie oczyść skórę, a następnie nałóż maskę.
  3. Niech działa na twojej twarzy przez 20 minut.
  4. Zmyj zimną wodą.
  5. Zastosuj krem ​​nawilżający.

TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły