HomeUrodaPożegnaj się z żylakami...

Pożegnaj się z żylakami naturalnie!

Żyły, które są osłabione, powiększone i widoczne pod powierzchnią skóry nazywane są żylakami. Problem ten  jest bardzo częstym schorzeniem i może być wynikiem wielu problemów, w tym ciąża, otyłość, długotrwałe stanie, chodzenie w butach na wysokim obcasie, wiek, genetyka, itd.

Żylaki są zazwyczaj leczone  techniką kompresji na przykład po przez noszenie pończoch uciskowych.

Jednak w miarę postępu tego stanu  pojawiają się inne problemy zdrowotne, takie jak zbyt bolesny stan zapalny, uczucie ciężkości w nogach i obrzęk. Żylakom często towarzyszą pajączki i rozszerzone naczynka na skórze, które dodatkowo pogarszają ten stan.

Jednym z najlepszych naturalnych środków za pomocą którego można łagodzić stany zapalne i przywrócić normalny przepływ krwi jest zdecydowanie czosnek. To warzywo o niesamowitych właściwościach leczniczych.

Stosowanie czosnku w codziennej diecie lub przyjmowanie suplementów czosnku regularnie, pomoże Ci w szybkim czasie pozbyć się tego problemu. Jeśli chcesz zobaczyć wyniki jak najszybciej rozpocznij stosowanie tej mieszaniny bezpośrednio na obszarach dotkniętych!

SKŁADNIKI:
Łyżka oliwy z oliwek

Pół szklanki soku pomarańczowego
Ząbki czosnku, drobno starte – 5 szt

Sprawdź to ➡ ➡  Poczuj się 5 lat młodziej - naturalny krem pod oczy

METODA:
Wymieszaj wszystkie składniki ze sobą, odstaw mieszaninę na dwanaście godzin przed użyciem.

Nałóż mieszankę na dotkniętych obszarach, stosując powolne, okrężne ruchy. Masuj tak długo, aż mieszanina wchłonie się w skórę!

Użyj ciepłego bandaża lub ręcznik, owiń obszar wcześniej masowany i odczekaj minimum  piętnaście minut. Ulga pojawi się bardzo szybko.


ZOBACZ TAKŻE