Poznaj niezwykle szybką i efektywną metodę na pękające pięty

Należy stale dbać o swoje pięty, gdyż z czasem ciężko będzie przywrócić im zdrowy wygląd szczególnie kiedy dojdzie już do zgrubienia i pękania skóry, te domowe zabiegi pomogą Ci w krótkim czasie pozbyć się tego problemu.

Po pierwsze ten sposób nie jest drogi, po drugie jest bardzo skuteczny – stopy w szybkim czasie stają się gładkie i miękkie.

Sposób ten należy wykonywać 1-2 razy w tygodniu, a wynik w postaci pięknych i zadbanych stóp szybko cię zaskoczyć.

Weź miskę (wystarczająco dużą, aby zmieściły się w niej twoje stopy). Wlej 1,5 litra ciepłej wody i dodaj do niej 4 łyżki wody utlenionej.

Umieść swoje nogi w tak przygotowanej miksturze i mocz je przez około 10-15 minut.

Po kilku minutach uzyskasz efekt, jakby Twoje nogi znajdowały się w wodzie przez co najmniej pół godziny.

Następnie zetrzyj grubą skórę za pomocą pumeksu.

Następnie wyjmij nogi z miski i natrzyj je mieszaniną gliceryny i octu: wymieszaj 3 łyżki gliceryny i łyżeczkę octu. Można przygotować ten preparat na przyszłość i przechowywać go w butelce.

Najlepiej wykonać ten cały proces przed pójściem do łóżka. Po zastosowaniu mieszaniny octu i gliceryny, załóż bawełniane skarpety (dla lepszego efektu) i idź spać.

Powtórz tę procedurę 1-2 razy w tygodniu, a pozytywne wynik nastąpią w krótszym czasie i będą bardzo zadowalające.

Jeśli twoje stopy są w bardzo złym stanie (szorstka skóra, popękane pięty), można stosować mieszaninę gliceryny i octu  codziennie, a także moczyć je w kąpieli z wodą utlenioną 2-3 razy w tygodniu.

Efekt jest fantastyczny! Spróbuj i przekonaj się sam.

👇Udostępnij znajomym👇

Zobacz Też: