Strona głównaUrodaSprawdź dlaczego powinnaś mieć PYŁ WULKANICZNY w kosmetyczce

Sprawdź dlaczego powinnaś mieć PYŁ WULKANICZNY w kosmetyczce

Czy kiedykolwiek słyszałaś o zeolicie? Jest to mieszanka powstająca ze skał wulkanicznych i popiołu w połączeniu z alkaliczną wodą gruntową po milionach lat mieszania. 

Zastosuj, poczekaj 15 minut, a zmarszczki i plamy całkowicie znikną!

Wszyscy spędzamy dużo czasu i wydajemy pieniądze na wygląd naszej twarzy i włosów. Staramy się, aby były idealnie, gładkie i błyszczące, nie oszczędzając w ten...

Jest to związek mineralny o doskonałej strukturze molekularnej, który może uwolnić nasze ciało od metali ciężkich i utrzymać nasze delikatne alkaliczne pH.

Czy zastanawiałaś się więc nad wykorzystaniem tego popiołu wulkanicznego w ramach poprawy swojej urody? Chwalono ją za niesamowitą zdolność wyciągania brudu z ciała i oczyszczania cery przez wieki. Po tym, jak NASA zaczęła go używać do oczyszczania powietrza w statku kosmicznym, było oczywiste, że jego możliwości są poza naszym zasięgiem.

Ta niesamowita mieszanina składa się z maleńkich glinokrzemianowych komór plastra miodu, z których każda ma ładunek ujemny i zawiera dodatnio naładowane jony mineralne, takie jak potas, wapń, sód, magnez i żelazo (potrzebne minerały). W perspektywie laika, pozwala to wszystkim dobrym rzeczom wejść do naszego ciała, eliminując wszystkie złe rzeczy poza ciałem, takie jak toksyny środowiskowe, pestycydy i wirusy.Możesz dodać go do poprawy urody lub taniego i skutecznego oczyszczacza powietrza, ma niesamowitą zdolność wchłaniania nieprzyjemnych zapachów, zanieczyszczeń i wzrostu bakterii.

Maska do twarzy instrukcjeJeśli zastanawiałeś się nad dodaniem czegoś do swojego programu pielęgnacji skóry, może to być idealne rozwiązanie. Przygotuj oczyszczającą maskę na twarz, a zobaczysz, jakie niesamowite efekty uzyskasz.

Zmieszaj 2 łyżki proszku z popiołu wulkanicznego z wodą, aby wytworzyć skuteczną pastę pudrującą i nałóż ją na twarz, szyję i klatkę piersiową.


Spłucz wodą po 10 minutach.

Powinnaś zacząć od zrobienia tego zabiegu raz na dwa tygodnie i po tym, jak Twoja skóra przyzwyczaja się do niego, zacznij go używać raz w tygodniu. Jeśli pozostawia uczucie suchości, zastosuj balsam, a jeśli Twoja twarz stanie się podrażniona, przestań ją stosować.


Usuń brązowe plamy z twarzy i ciała stosując ten prosty trik!

Plamy starcze są uciążliwe dla wielu osób. Są nieestetyczne i mogą obniżyć poczucie własnej wartości.  Zwykle pojawiają się na twarzy, ramionach i nogach. Istnieje wiele kremów i płynów, które obiecują...

Ta maska ​​ma działanie przeciwzapalne, minimalizuje drobne linie i sprawi, że Twoja skóra będzie wyglądała na jasną i promienną.


TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły