Sprawdź dlaczego powinnaś mieć PYŁ WULKANICZNY w kosmetyczce

Czy kiedykolwiek słyszałaś o zeolicie? Jest to mieszanka powstająca ze skał wulkanicznych i popiołu w połączeniu z alkaliczną wodą gruntową po milionach lat mieszania. 

Jest to związek mineralny o doskonałej strukturze molekularnej, który może uwolnić nasze ciało od metali ciężkich i utrzymać nasze delikatne alkaliczne pH.

Czy zastanawiałaś się więc nad wykorzystaniem tego popiołu wulkanicznego w ramach poprawy swojej urody? Chwalono ją za niesamowitą zdolność wyciągania brudu z ciała i oczyszczania cery przez wieki. Po tym, jak NASA zaczęła go używać do oczyszczania powietrza w statku kosmicznym, było oczywiste, że jego możliwości są poza naszym zasięgiem.

Ta niesamowita mieszanina składa się z maleńkich glinokrzemianowych komór plastra miodu, z których każda ma ładunek ujemny i zawiera dodatnio naładowane jony mineralne, takie jak potas, wapń, sód, magnez i żelazo (potrzebne minerały). W perspektywie laika, pozwala to wszystkim dobrym rzeczom wejść do naszego ciała, eliminując wszystkie złe rzeczy poza ciałem, takie jak toksyny środowiskowe, pestycydy i wirusy.

Możesz dodać go do poprawy urody lub taniego i skutecznego oczyszczacza powietrza, ma niesamowitą zdolność wchłaniania nieprzyjemnych zapachów, zanieczyszczeń i wzrostu bakterii.

Sprawdź to ➡ ➡  Czy masz brodawki? Oto jak je usunąć na zawsze!

Maska do twarzy instrukcje

Jeśli zastanawiałeś się nad dodaniem czegoś do swojego programu pielęgnacji skóry, może to być idealne rozwiązanie. Przygotuj oczyszczającą maskę na twarz, a zobaczysz, jakie niesamowite efekty uzyskasz.

Zmieszaj 2 łyżki proszku z popiołu wulkanicznego z wodą, aby wytworzyć skuteczną pastę pudrującą i nałóż ją na twarz, szyję i klatkę piersiową.

Spłucz wodą po 10 minutach.

Powinnaś zacząć od zrobienia tego zabiegu raz na dwa tygodnie i po tym, jak Twoja skóra przyzwyczaja się do niego, zacznij go używać raz w tygodniu. Jeśli pozostawia uczucie suchości, zastosuj balsam, a jeśli Twoja twarz stanie się podrażniona, przestań ją stosować.

Ta maska ​​ma działanie przeciwzapalne, minimalizuje drobne linie i sprawi, że Twoja skóra będzie wyglądała na jasną i promienną.


ZOBACZ TAKŻE