Rozwiąż wszystkie problemy ze skórą dzięki tej masce z sody oczyszczonej i octu jabłkowego!

Twoja twarz jest zdecydowanie jedną z najważniejszych rzeczy dla ogólnego wrażenia, jakie pozostawiasz na innych ludziach. Z tego powodu musisz dbać każdego dnia o pielęgnację skóry twarzy.

Pielęgnacja skóry twarzy obejmuje nie tylko stosowanie skutecznych produktów do skóry, ale także ciągłą pielęgnację i nawyki zdrowego stylu życia.

Jednak niektóre czynniki mogą wpływać na piękno Twojej skóry, takie jak trądzik, blizny, zmarszczki, plamy słoneczne, pryszcze, drobne linie i plamy starcze.

Jeśli chodzi o leczenie tych problemów skórnych, większość ludzi przechodzi drogie zabiegi, używa drogich produktów komercyjnych, które często są nieskuteczne i zawierają niebezpieczne chemikalia.

W tym artykule podamy przepis na prosty i naturalną maskę, która oczyści, odświeży i odmłodzi twoją twarz w całkowicie bezpieczny i niedrogi sposób. Ponadto wyeliminuje wszystkie plamy i trądzik, a Twoja twarz będzie wyglądać idealnie.

Potrzebne składniki masz już zapewne w swojej kuchni, więc zrób tę maskę już teraz. Będziesz zaskoczona wynikami!

Potrzebujesz następujące składniki:

Ocet jabłkowy

Soda oczyszczona

Sok z ½ cytryny

Miód

Przygotowanie:

W pół szklanki wody wymieszaj jedną łyżeczkę octu jabłkowego. Powoli dodaj trochę sody oczyszczonej do mieszanki octu i wody. Następnie dodaj sok z cytryny i miód, dobrze wymieszaj wszystkie składniki, aż uzyskasz miksturę, jednolitą pastę.

Stosowanie:

Przede wszystkim umyj twarz przed nałożeniem maski, aby otworzyć pory i usunąć cały makijaż. Osusz skórę miękki ręcznikiem.

Powoli nałóż maskę na twarz i pozostaw na 5-10 minut. Następnie umyj twarz ciepłą wodą, aby usunąć maskę, a następnie zimną wodą, aby zamknąć pory. Twoja skóra nabierze zdrowego blasku w bardzo krótkim czasie.