Potrzebujesz tylko 2 składników, aby utrzymać skórę wolną od zmarszczek

Drogie produkty kosmetyczne nie zawsze są gwarancją, że Twoja skóra będzie pozbawiona zmarszczek. 

Czasami możesz znaleźć bardziej skuteczne rozwiązanie w swojej kuchni.

Weźmy na przykład światowej sławy indyjską aktorkę, piosenkarkę i dawną królową piękności, Priyankę Choprę. W swojej 15-letniej karierze w branży filmowej i mody wykorzystała wiele trików kosmetycznych.

W tym artykule przedstawiamy jej prosty przepis, która pomaga jej mieć promienną i pozbawioną zmarszczek skórę. Co ważniejsze, używa tylko naturalnych składników, które są odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry.

Włosy:   Jej grube, lśniące włosy są prawdopodobnie najbardziej zauważalną częścią na jej głowie. To z powodu jej pięknych włosów, ta aktorka z Bollywood może stosować różne fryzury za każdym razem, gdy pojawia się na czerwonym dywanie.

Kiedy zapytano ją o jej sekret, powiedziała, że ​​masaż gorącymi olejkami jest czymś, co robi regularnie. Ta wspaniała kuracja do włosów jest bardzo korzystna dla poprawy jakości włosów i kontrolowania uszkodzeń włosów i wypadania. Masuje skórę głowy letnim olejem (może być kokosowy) trzy razy w tygodniu.

Skóra:   Zgodnie z tym światowym pięknem, najważniejszą rzeczą w zdrowej i promiennej skórze jest nawilżenie. Powiedziała: ” Nawodnienie, nawodnienie, nawodnienie! Zawsze powinieneś umyć twarz przed snem, bez względu na wszystko.

” Jest też domowa maska ​​do twarzy, którą preferuje i składa się ona tylko z dwóch składników – pół szklanki jogurtu (do nawodnienia) i 2 łyżki soku z cytryny (do złuszczania). Wymieszaj składniki i nałóż na twarz. Pozwól mu działać przez pół godziny, zanim go zmyjesz. Jest to ulubiona maska ​​do twarzy Priyanki Chopra, dzięki której skóra jej jest zdrowa i nawilżona.