Skuteczna maska ​​do usuwania zaskórników

Zaskórniki są typowym problemem kosmetycznym dla większości kobiet. Chociaż nieszkodliwe, te ciemne plamy na twarzy mogą być trudne do ukrycia nawet przy najlepszym makijażu.

3

Niektórzy decydują się na ich ekstrakcję ręcznie, ale dermatolodzy nie zalecają tego, ponieważ może to prowadzić do infekcji skóry.

Maska, którą szczerze polecamy jest bardzo prosta do przygotowania, ale i bardzo skuteczna. Do jej stworzenia potrzeba tylko białka jednego jajka i papieru toaletowego.

Oprócz radzenia sobie z najbardziej upartymi zaskórnikami, białka jaj są niezwykle korzystne dla poprawy jakości skóry, ponieważ zawarte w nich składniki łatwo absorbują nadmiar sebum ze skóry.

Białka jaj również zaciskają i redukują duże pory, w których tworzą się zaskórniki, zapobiegając w ten sposób tworzeniu zaskórników w przyszłości.

Wskazówki

Pierwszym krokiem jest oczyszczenie i dokładne osuszenie twarzy przed nałożeniem maski. Następną rzeczą jest oddzielenie białka od żółtka. Używasz tylko białka.

Za pomocą pędzla nałóż cienką warstwę białka jaja na skórę. Przykryj warstwę białka papierem toaletowym. Upewnij się, że delikatnie naciskasz na twarz.

Pozwól pierwszej warstwie wyschnąć, a następnie powoli nałóż drugą warstwę białka jaja na papier. Użyj palców, jeśli to konieczne, aby wygładzić aplikację.

Pozostaw tę warstwę do wyschnięcia, a następnie nałóż trzecią warstwę. To jest opcjonalne. Gdy maska ​​wyschnie, poczujesz, że twoja twarz napina się, co jest normalne.

Na koniec usuń całą maseczkę. Delikatnie spłucz twarz, aby usunąć wszelkie pozostałości. Wytrzyj i nawilż jak zwykle.

Wskazówka: Najlepiej jest stosować maskę do twarzy z białkiem jaja po prysznicu, ponieważ pory zostaną otwarte i uzyskasz lepsze wyniki.

PODOBNE ARTYKUŁY


loading...
loading...

POPULARNE ARTYKUŁY

10 najważniejszych korzyści mleka

Zaczynasz pić mleko w dniu, w którym się rodzisz i to jest twoje jedyne źródło odżywiania przez wiele miesięcy. Ale gdy dorastasz twoje spożycie mleka...

Niesamowite ćwiczenia na utratę podwójnego podbródka

Podwójny podbródek jest częstym problemem występującym zarówno u mężczyzn jak i kobiet. Dotyczy to zwłaszcza kobiet, które są bardziej świadome swojego wyglądu.Jednak podwójny podbródek...

Półpasiec – objawy, przyczyny i leczenie

Półpasiec to infekcja spowodowana wirusem ospy wietrznej-półpaśca, który jest tym samym wirusem, który powoduje ospę wietrzną . Nawet po zakończeniu infekcji ospą wietrzną wirus może żyć w...

Zobacz jak sunąć zbędne owłosienie na zawsze

Wiele kobiet w dzisiejszych czasach chce się pozbyć niechcianego owłosienia. W tym artykule można przeczytać o trwałym rozwiązaniu, które pozwoli Ci pozbyć się tego problemu.Wiele...

Bostonka (choroba bostońska): objawy, leczenie, wysypka

Bostonka (choroba bostońska) jest wysoce zakaźną infekcją. Jest spowodowana przez wirusy z rodzaju Enterovirus, najczęściej przez Coxsackie. Wirusy te mogą przenosić się z osoby...

Domowej roboty pasta, którą wyleczysz próchnicę, choroby dziąseł

Zamiast korzystać z tych wszystkich drogich komercyjnych past do zębów zawierających niebezpieczne substancje chemiczne warto spróbować tego cudownego naturalną rozwiązania, które dodatkowo zapewni Ci liczne korzyści...