Skuteczna maska ​​do usuwania zaskórników

Zaskórniki są typowym problemem kosmetycznym dla większości kobiet. Chociaż nieszkodliwe, te ciemne plamy na twarzy mogą być trudne do ukrycia nawet przy najlepszym makijażu.

3

Niektórzy decydują się na ich ekstrakcję ręcznie, ale dermatolodzy nie zalecają tego, ponieważ może to prowadzić do infekcji skóry.

Maska, którą szczerze polecamy jest bardzo prosta do przygotowania, ale i bardzo skuteczna. Do jej stworzenia potrzeba tylko białka jednego jajka i papieru toaletowego.

Oprócz radzenia sobie z najbardziej upartymi zaskórnikami, białka jaj są niezwykle korzystne dla poprawy jakości skóry, ponieważ zawarte w nich składniki łatwo absorbują nadmiar sebum ze skóry.

Białka jaj również zaciskają i redukują duże pory, w których tworzą się zaskórniki, zapobiegając w ten sposób tworzeniu zaskórników w przyszłości.

Wskazówki

Pierwszym krokiem jest oczyszczenie i dokładne osuszenie twarzy przed nałożeniem maski. Następną rzeczą jest oddzielenie białka od żółtka. Używasz tylko białka.

Za pomocą pędzla nałóż cienką warstwę białka jaja na skórę. Przykryj warstwę białka papierem toaletowym. Upewnij się, że delikatnie naciskasz na twarz.

Pozwól pierwszej warstwie wyschnąć, a następnie powoli nałóż drugą warstwę białka jaja na papier. Użyj palców, jeśli to konieczne, aby wygładzić aplikację.

Pozostaw tę warstwę do wyschnięcia, a następnie nałóż trzecią warstwę. To jest opcjonalne. Gdy maska ​​wyschnie, poczujesz, że twoja twarz napina się, co jest normalne.

Na koniec usuń całą maseczkę. Delikatnie spłucz twarz, aby usunąć wszelkie pozostałości. Wytrzyj i nawilż jak zwykle.

Wskazówka: Najlepiej jest stosować maskę do twarzy z białkiem jaja po prysznicu, ponieważ pory zostaną otwarte i uzyskasz lepsze wyniki.

POPULARNE ARTYKUŁY

POPULARNE ARTYKUŁY


loading...
loading...

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Niektóre z powodów, dla których jedzenie bananów jest lepsze od

Banany są owocami, które prawie wszyscy lubią, a to za sprawą wspaniałego smaku, ale jednocześnie są bardzo pożywnym owocem, który daje poczucie sytości. National Health and...

Poznaj sekret hinduskich kobiet, dlaczego wyglądają tak młodo

Kwestie skórne, takie jak sucha i łuszcząca się skóra, trądzik i zaskórniki są tak powszechne, że nie ma osoby, która nie została dotknięta tym...

UWAŻAJ te 5 objawów ciało wysyła miesiąc wcześniej od ataku serca

Niewydolność serca jest najczęstszą przyczyną zgonów wśród mężczyzn i kobiet na całym świecie. Dzieje się tak wtedy, gdy zakrzep zatyka tętnicę, która zaopatruje mięsień...

Pozbądź się łupieżu stosując ten naturalny szampon

Podstawową zasadą jaką należy najpierw wykonać jest upewnienie się, czy na pewno masz łupież. Istnieje wiele osób, które mylą łupież z suchą skórą głowy. To dwa zupełnie odmienne...

Lekarze są zaskoczeni! Cynamon okazuje się być naturalnym zastępcą insuliny!

Cynamon jest bardzo potężną rośliną ze względu na zróżnicowane właściwości i korzyści dla naszego zdrowia. W ostatnich czasach zachwycił nawet lekarzy, gdyż okazało się:...

Herbata z cynamonu i liści laurowych pomoże Ci schudnąć w 7 dni

Jeśli chcesz schudnąć, cynamon i liście laurowe są doskonałym wyborem. Połączenie tych dwóch składników jest bardzo korzystne, ponieważ ułatwia trawienie i przyspiesza metabolizm.Poprzez przyspieszenie metabolizmu...