Skuteczna maska ​​do usuwania zaskórników

Zaskórniki są typowym problemem kosmetycznym dla większości kobiet. Chociaż nieszkodliwe, te ciemne plamy na twarzy mogą być trudne do ukrycia nawet przy najlepszym makijażu.

3

Niektórzy decydują się na ich ekstrakcję ręcznie, ale dermatolodzy nie zalecają tego, ponieważ może to prowadzić do infekcji skóry.

Maska, którą szczerze polecamy jest bardzo prosta do przygotowania, ale i bardzo skuteczna. Do jej stworzenia potrzeba tylko białka jednego jajka i papieru toaletowego.

Oprócz radzenia sobie z najbardziej upartymi zaskórnikami, białka jaj są niezwykle korzystne dla poprawy jakości skóry, ponieważ zawarte w nich składniki łatwo absorbują nadmiar sebum ze skóry.

Białka jaj również zaciskają i redukują duże pory, w których tworzą się zaskórniki, zapobiegając w ten sposób tworzeniu zaskórników w przyszłości.

Wskazówki

Pierwszym krokiem jest oczyszczenie i dokładne osuszenie twarzy przed nałożeniem maski. Następną rzeczą jest oddzielenie białka od żółtka. Używasz tylko białka.

Za pomocą pędzla nałóż cienką warstwę białka jaja na skórę. Przykryj warstwę białka papierem toaletowym. Upewnij się, że delikatnie naciskasz na twarz.

Sprawdź to ➡ ➡  Pozbądź się infekcji grzybiczej wykorzystując sodę oczyszczoną

Pozwól pierwszej warstwie wyschnąć, a następnie powoli nałóż drugą warstwę białka jaja na papier. Użyj palców, jeśli to konieczne, aby wygładzić aplikację.

Pozostaw tę warstwę do wyschnięcia, a następnie nałóż trzecią warstwę. To jest opcjonalne. Gdy maska ​​wyschnie, poczujesz, że twoja twarz napina się, co jest normalne.

Na koniec usuń całą maseczkę. Delikatnie spłucz twarz, aby usunąć wszelkie pozostałości. Wytrzyj i nawilż jak zwykle.

Wskazówka: Najlepiej jest stosować maskę do twarzy z białkiem jaja po prysznicu, ponieważ pory zostaną otwarte i uzyskasz lepsze wyniki.


ZOBACZ TAKŻE

Spis treści: