Jak skutecznie usunąć plamy starcze, zmarszczki z twarzy i rozjaśnić skórę w ciągu tygodnia

W tym artykule znajdziesz niesamowity przepis, aby uzyskać gładką i idealnie gładką skórę w ciągu zaledwie tygodnia. Jest w 100% naturalny i wymaga tylko dwóch składników.

Ciemne plamy i…

plamy na skórze mogą wystąpić w wyniku ekspozycji na słońce, braku równowagi hormonalnej, niezdrowego trybu życia i innych czynników środowiskowych. Płatki owsiane i cytryna dają wspaniałe rezultaty skórę w ciągu tygodnia

Płatki owsiane

są niezwykle korzystne nie tylko dla układu pokarmowego, ale także dla skóry. Są w stanie oczyścić twarz w najbardziej naturalny sposób. Płatki owsiane usuwają brud i zanieczyszczenia ze skóry i odblokowują pory. Po zabiegu poczujesz, że Twoja skóra nigdy nie była bardziej czysta.

Sok z cytryny

ma zdolność rozjaśniania skóry, usuwania plam starczych, piegów i nadmiaru oleju w skórze. Ponadto uszczelnia pory, zapobiegając przedostawaniu się brudu.

Cytryna jest bogata w witaminę C, która jest silnym przeciwutleniaczem, który redukuje zmarszczki i drobne linie. Pobudza także produkcję kolagenu.

Składniki: 

  • Świeży sok z cytryny (wyciśnięty z 1 dużej cytryny)
  • Zmielone płatki owsiane

Weź małą miskę i wymieszaj płatki owsiane i sok z cytryny, aż otrzymasz jednolitą pastę. Oczyść twarz i zastosuj mieszankę. Pozostaw ją na twarzy na około 20-25 minut, a następnie dokładnie spłucz twarz letnią wodą. Powtarzaj proces codziennie, a za tydzień zauważysz niesamowite rezultaty.

👇Udostępnij znajomym👇

Zobacz Też: