Soda oczyszczona – koszmar koncernów farmaceutycznych

Jest używana od czasów starożytnych. Soda oczyszczona jako produkt jest nadal badana w wielu miejscach na świecie, ponieważ uważa się, że posiada wiele jeszcze nieznanych właściwości.

Wielu ludziom trudno jest uwierzyć, że tak powszechny produkt, jak soda oczyszczona może być korzystniejszy niż leki poprawiające zdrowie.

Dowiedziono, że może pomóc w zapobieganiu i zwalczaniu wielu chorób, w tym chronicznych problemów zdrowotnych, takich jak rak czy cukrzyca.

W rzeczywistości niektórzy lekarze zaczynają korzystać z tego naturalnego produktu i zalecają go częściej, ponieważ naprawdę oferuje wiele korzyści.

Soda oczyszczona – koszmar koncernów farmaceutycznych

Ludzie powinni wziąć pod uwagę zdolność sody do leczenia wielu problemów zdrowotnych. Ten prosty produkt został zastosowany przez onkologów, ponieważ może zmniejszyć działania niepożądane chemioterapii i radioterapii w ważnych narządach, takich jak nerki i wątroba.

W wielu miejscach na świecie ludzie zaczęli rozpuszczać niewielkie ilości sody oczyszczonej w wodzie, aby wytworzyć alkaliczny napój, który leczy kwasicę i inne powiązane problemy zdrowotne. Świadomi korzyści płynących z sody oczyszczonej, lekarze zaczęli używać jej do ratowania życia. Stwierdzono, że połączenie sody oczyszczonej z innymi substancjami, takimi jak jod i chlorek magnezu stanowi bardzo silne lekarstwo, które można stosować w wielu różnych terapiach medycznych.

Jedną z głównych zalet sody oczyszczonej jest jej zdolność do alkalizacji ciała w sposób naturalny. Gdy brak jest jonów wodorowęglanowych, pH krwi jest niższe, co przekłada się na więcej dolegliwości i problemów zdrowotnych w wyniku kwaśnego środowiska w ciele. Fakt, że komórki organizmu działają lepiej w środowisku lekko zasadowym potwierdza skuteczność sody oczyszczonej.

Dieta jest kluczem do utrzymania prawidłowego poziomu pH we krwi. 

soda oczyszczona korzyści zdrowotne

Jednak styl życia, złe odżywianie, czyli jedzenie niezdrowej żywności, takiej jak fast foody, tworzą w ciele kwaśne środowisko, które następnie prowadzi do różnych chorób. Kiedy pH ciała staje się kwaśne istnieje większe ryzyko cierpienia na choroby przewlekłe, takie jak rak, zapalenie żołądka, osteoporoza, cukrzyca i choroby serca.

Pod tym względem soda oczyszczona jest potężnym sojusznikiem twojego zdrowia, ponieważ pomaga transportować więcej tlenu przez rozszerzenie naczyń krwionośnych w tkankach, pomagając przywrócić pH do normalnego lub lekko zasadowego poziomu. Udowodniono, że soda oczyszczona może pomóc w zapobieganiu poważnym problemom zdrowotnym, takim jak zapalenie stawów, dna moczanowa, grypa, kamienie nerkowe i cukrzyca.

Biorąc pod uwagę ważne korzyści zdrowotne płynące z sody oczyszczonej, ludzie mogą zacząć używać jej jako bezpiecznego i naturalnego sposobu leczenia choroby. W rzeczywistości połączenie sody oczyszczonej i chlorku magnezu przyjmowane doustnie zapobiega wielu rodzajom problemów zdrowotnych. Oba składniki działają skutecznie usuwając nagromadzone toksyny i kwasy z tkanek, komórek i narządów.

Soda oczyszczona jest koszmarem dla koncernów farmaceutycznych, dzięki jej wielu zaletom. Jest ekonomiczna, bezpieczna i skuteczna. Można ją stosować bez problemów, zawsze gdy jest używana w dokładnych i umiarkowanych ilościach.

W każdym razie powinieneś skonsultować się z lekarzem, aby sprawdzić, czy nie ma żadnego ryzyka w spożywaniu sody oczyszczonej, aby poprawić swoje zdrowie. Może powodować działania niepożądane u niektórych osób, takich jak pragnienie, ból głowy, obrzęk nóg lub osłabienie.