Strona główna Uroda Soda oczyszczona - koszmar koncernów farmaceutycznych

Soda oczyszczona – koszmar koncernów farmaceutycznych

Jest używana od czasów starożytnych. Soda oczyszczona jako produkt jest nadal badana w wielu miejscach na świecie, ponieważ uważa się, że posiada wiele jeszcze nieznanych właściwości.

Wielu ludziom trudno jest uwierzyć, że tak powszechny produkt, jak soda oczyszczona może być korzystniejszy niż leki poprawiające zdrowie.

Dowiedziono, że może pomóc w zapobieganiu i zwalczaniu wielu chorób, w tym chronicznych problemów zdrowotnych, takich jak rak czy cukrzyca.

W rzeczywistości niektórzy lekarze zaczynają korzystać z tego naturalnego produktu i zalecają go częściej, ponieważ naprawdę oferuje wiele korzyści.

Soda oczyszczona – koszmar koncernów farmaceutycznych

Ludzie powinni wziąć pod uwagę zdolność sody do leczenia wielu problemów zdrowotnych. Ten prosty produkt został zastosowany przez onkologów, ponieważ może zmniejszyć działania niepożądane chemioterapii i radioterapii w ważnych narządach, takich jak nerki i wątroba.

W wielu miejscach na świecie ludzie zaczęli rozpuszczać niewielkie ilości sody oczyszczonej w wodzie, aby wytworzyć alkaliczny napój, który leczy kwasicę i inne powiązane problemy zdrowotne. Świadomi korzyści płynących z sody oczyszczonej, lekarze zaczęli używać jej do ratowania życia. Stwierdzono, że połączenie sody oczyszczonej z innymi substancjami, takimi jak jod i chlorek magnezu stanowi bardzo silne lekarstwo, które można stosować w wielu różnych terapiach medycznych.

Jedną z głównych zalet sody oczyszczonej jest jej zdolność do alkalizacji ciała w sposób naturalny. Gdy brak jest jonów wodorowęglanowych, pH krwi jest niższe, co przekłada się na więcej dolegliwości i problemów zdrowotnych w wyniku kwaśnego środowiska w ciele. Fakt, że komórki organizmu działają lepiej w środowisku lekko zasadowym potwierdza skuteczność sody oczyszczonej.

Dieta jest kluczem do utrzymania prawidłowego poziomu pH we krwi. 

soda oczyszczona korzyści zdrowotne

Jednak styl życia, złe odżywianie, czyli jedzenie niezdrowej żywności, takiej jak fast foody, tworzą w ciele kwaśne środowisko, które następnie prowadzi do różnych chorób. Kiedy pH ciała staje się kwaśne istnieje większe ryzyko cierpienia na choroby przewlekłe, takie jak rak, zapalenie żołądka, osteoporoza, cukrzyca i choroby serca.

Pod tym względem soda oczyszczona jest potężnym sojusznikiem twojego zdrowia, ponieważ pomaga transportować więcej tlenu przez rozszerzenie naczyń krwionośnych w tkankach, pomagając przywrócić pH do normalnego lub lekko zasadowego poziomu. Udowodniono, że soda oczyszczona może pomóc w zapobieganiu poważnym problemom zdrowotnym, takim jak zapalenie stawów, dna moczanowa, grypa, kamienie nerkowe i cukrzyca.

Biorąc pod uwagę ważne korzyści zdrowotne płynące z sody oczyszczonej, ludzie mogą zacząć używać jej jako bezpiecznego i naturalnego sposobu leczenia choroby. W rzeczywistości połączenie sody oczyszczonej i chlorku magnezu przyjmowane doustnie zapobiega wielu rodzajom problemów zdrowotnych. Oba składniki działają skutecznie usuwając nagromadzone toksyny i kwasy z tkanek, komórek i narządów.

Soda oczyszczona jest koszmarem dla koncernów farmaceutycznych, dzięki jej wielu zaletom. Jest ekonomiczna, bezpieczna i skuteczna. Można ją stosować bez problemów, zawsze gdy jest używana w dokładnych i umiarkowanych ilościach.

W każdym razie powinieneś skonsultować się z lekarzem, aby sprawdzić, czy nie ma żadnego ryzyka w spożywaniu sody oczyszczonej, aby poprawić swoje zdrowie. Może powodować działania niepożądane u niektórych osób, takich jak pragnienie, ból głowy, obrzęk nóg lub osłabienie.

zobacz także

5 wspaniałych korzyści masowania piersi każdego dnia

Czy kiedykolwiek pomyślałaś, że masowanie piersi może przynosić liczne korzyści zdrowotne, a także estetyczne?Według badań przeprowadzonych w Instytucie Leków Funkcjonalnych w Teksasie masowanie piersi może...

Domowej roboty maska ujędrniająca piersi

Piękne, ujędrnione i duże piersi to marzenie każdej kobiety, ale dobrze ukształtowane piersi są typowe dla młodzieży, w trakcie naturalnego procesu starzenia się zaczynają...

NIE TYLKO DO PICIA: Jeśli chcesz wyglądać młodziej, wypróbuj tę maseczkę

Wiadomo, że piwo jest rzeczywiście dość zdrowe i jest również powszechnie stosowane do leczenia włosów.Jednak możesz nie wiedzieć, że możesz użyć go jako świetnej...

loading...
loading...

Wszystkie informacje zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

POPULARNE ARTYKUŁY

Chociaż większość kobiet koncentruje się na utrzymywaniu młodo wyglądającej skóry na twarzy, rzadko zwraca tę samą uwagę na skórę na dłoniach.Jest to całkowicie błędne,...
Potrzebujesz szybkiego i skutecznego rozwiązania na pozbycie się cellulitu? Chcesz pięknie wyglądać w swoim ulubionym stroju kąpielowym i to w zaledwie kilku dni? Ten przepis pomoże Ci uzyskać miłą i...
Wszechobecność sody w ostatnich latach stała się najlepszym sprzymierzeńcem kobiet w walce z pryszczami, suchością skóry, cellulitem i cieniami pod oczami.Przepis, który wszystkie kobiety...
Odmłodzenie twarzy, ciała i całego organizmu nie musi polegać wyłącznie na zabiegach kosmetycznych.Pewna kobieta, która ma obecnie 70 lat, wygląda o 30 lat młodziej, a...
W dzisiejszych czasach kiedy jesteśmy zabiegani, do tego dochodzi stres, zanieczyszczenia powietrza proces starzenia się skóry rozpoczyna się znacznie szybciej, na naszych twarzach pojawiają...