Stosując tą technikę sprawisz, że twarz będzie 10 lat młodsza!

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się dlaczego twarze japonek zawsze wyglądają tak wspaniale, brak pryszczy, zmarszczek? 
Odpowiedź jest prosta za tym wszystkim stoi RYŻ, Japończycy od wieków go używają, aby odmłodzić swoje twarze.

Cudowna maska, których głównym składnikiem jest ryż może rozjaśnić plamy na twarzy, nadać jej gładkość, spójność i elastyczność.

Ryż ma właściwości złuszczające, ale trzeba pamiętać, że woda, w której był on gotowany także korzystnie wpływa na naszą skórę, gdyż nawilża i regeneruje ją.

Kwasy linolowe posiadają ogromne ilości przeciwutleniaczy, które produkują kolagen w komórkach skóry, pomagają zredukować zmarszczki i tworzą warstwę ochronną przed światłem słonecznym.

Składniki:

-1 łyżka mleka

-1 łyżka miodu

-3 łyżki ryżu

Przygotowanie:

Po pierwsze należy ugotować ryż, odcedzić go, nie wylewaj wody, w której ryż był gotowany. Dodaj łyżkę podgrzanego mleka do ryżu i zmieszaj ze sobą te składniki. Następnie dodaj miód i ponownie wszystko wymieszaj.

Stosowanie:

Umyj twarz mydłem o neutralnym Ph i pozostaw do wyschnięcia, następnie nałóż przygotowaną maseczkę na twarz, pozostaw na 20 minut, a po tym czasie zmyj twarz wodą, w której gotował się ryż. Wykonuj tą procedurę dwa razy w tygodniu.

Korzyści dla skóry:

Nawilża i regeneruje skórę

Ma właściwości przeciwzmarszczkowe

Usuwa plamy, blizny po trądziku

Jest bogata w witaminę B.

Środek złuszczający.

Łagodzi egzemy.

👇Udostępnij znajomym👇

Zobacz Też: