Umyj twarz tym preparatem i pożegnaj zmarszczki, ciemne plamy


Jest on wykonany z całkowicie naturalnych składników, cytryny i natki pietruszki (lub octu jabłkowego). Usunie wszystkie zaskórniki, przebarwienia i wybielić Twoją twarz i skórę, zapewniając lśniącą i zdrową cerę. 

Ten fascynujący balsam do twarzy, nadaje się do codziennego użytku ze względu na swoje właściwości całkowicie naturalne i zdrowotne.

Pietruszka obfituje w wiele witamin, minerałów i zdrowych składników odżywczych. Jej sok jest bogaty w olejki eteryczne i duże ilości manganu i potasu.


NIE PRZEGAP!  Ten japoński masaż twarzy sprawi, że będziesz wyglądać 10 lat młodziej w 2 tygodnie!

Ten płyn kosmetyczny jest szczególnie użyteczne wobec choroby nerek i dróg moczowych, gorączki, zmęczenia, zapalenie oczu i cukrzycy.


Pietruszka zajmuje znaczącą rolę w przemyśle kosmetycznym ze względu na jej właściwości regeneracyjne i wybielające. Odświeża, wybiela i wzmacnia skórę, redukuje zaczerwienienia i wzdęcia.

Ponadto eliminuje trądzik i przebarwienia.

Potrzebne są następujące składniki:NIE PRZEGAP!  Zastosuj tą kapilarną maskę z miodu i cynamonu, a wyniki Cię zaskoczą

  • 2 łyżki stołowe pietruszki
  • 1 łyżeczka soku z cytryny (lub octu jabłkowego)
  • 200 ml wody

Sposób wytwarzania:


NIE PRZEGAP!  Używasz go do sałatek, ale czy wiesz, że dzięki niemu wybielisz zęby?

Zagotuj 200 ml wody, a następnie dodaj 2 łyżki posiekanej pietruszki. Zagotuj jeszcze raz, zdejmij  z ognia i pozostaw do ostygnięcia. Następnie dodaj 1 łyżeczkę soku z cytryny, przelej miksturę do szklanej butelki i przechowuj  w lodówce.

Stosowanie:

Ten balsam nadaje się do codziennego użytku, rano i wieczorem.

Ten balsam zamyka pory, wybiela  skórę, usuwa zaskórniki i ciemne plamy z twarzy.

Przy codziennym użytkowaniu w ciągu jednego miesiąca można pozbyć się wszystkich zaskórników i ciemnych plam, a także będziesz me wspaniałą i jasną cerę.

Dla oczu:


NIE PRZEGAP!  Używając tych liści pozbędziesz się żylaków i bólu głowy!

Aby wyeliminować zaczerwienienia i cienie pod oczami , przygotuj ten przepis, ale pomijając sok z cytryny.Udostępnij na: