Strona głównaUrodaUsuwa plamy, zmarszczki, blizny i trądzik po pierwszym użyciu!

Usuwa plamy, zmarszczki, blizny i trądzik po pierwszym użyciu!

Skóra na naszej twarzy jest bardzo wrażliwa na czynniki zewnętrzne i często z czasem zauważamy wszelkiego rodzaju przebarwienia, ciemne plamy, blizny, trądzik i zmarszczki.

- Advertisement -

- Advertisement -

Zwykle chodzimy do najbliższego sklepu kosmetycznego i kupujemy najlepszy dostępny krem, maskę lub maść, która zazwyczaj kosztuje fortunę. Zrobimy wszystko dla piękna, prawda?

- Advertisement -

Na szczęście dla Ciebie natura ma rozwiązanie Twoich problemów, które nie kosztuje ani grosza, ale zapewni Ci doskonałe wyniki. Następująca obróbka mikrodermabrazji jest całkowicie naturalna i daje rezultaty niemal natychmiastowo.

Aby wykonać to niesamowite leczenie domowe, wystarczy tylko oliwa z oliwek i soda oczyszczona i nic więcej. W ciągu 5 minut będziesz mieć własne spa w domu.

Soda może pomóc usunąć niedoskonałości w krótkim okresie czasu. Jest doskonałym lekarstwem na trądzik i blizny po trądziku.


Oliwa z oliwek ma natomiast naturalne właściwości przeciwutleniające, przeciwzapalne, łagodzące i nawilżające, dzięki czemu skóra jest miękka i jedwabista. Jest również bardzo korzystna w leczeniu trądziku i innych rodzajów blizn, ciemnych plam i może poprawić ogólny wygląd.Najlepsze jest to, że ta mieszanina jest całkowicie naturalna i wolna od chemikaliów, co oznacza brak niepożądanych skutków ubocznych.

Składniki:

Soda oczyszczona

Oliwa z oliwek

Letnia woda

Umieść trochę sody oczyszczonej w małej miseczce i dodawaj do niej oliwę z oliwek, aż otrzymasz delikatną pastę. Zastosuj pastę na blizny potrądzikowe i masuj twarz przez 5-7 minut mieszanką. Zmyj letnią wodą i osusz twarz bawełnianym ręcznikiem.

Jeśli chcesz uzyskać optymalne wyniki, powtarzaj ten zabieg regularnie, a wkrótce zauważysz, że blizny znikają. Twoja twarz zacznie świecić, a skóra stanie się gładka i jedwabista w mgnieniu oka!